Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az ha...

Szerintetek normális az ha egy anyuka kinnt hagyja az üzlet előtt a babakocsiban a babát?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy gondolja de én rosszúl vagyok az ilyentől!

Hiszen bármi történhet azalatt az idő alatt legyen akár csak 2 perc!


2010. aug. 19. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsi faluban lakom, ahol gyakorlatilag mindenki ismer mindenkit. A postára betolom a kocsit, a boltban meg csak a pénztárhoz állítom, mert mindenhonnan rálátok. A házunktól 10 mre van egy kisbolt, itt kint szoktam hagyni, ha alszik.

Illetve a régi munkahelyem előtt is néha kint hagyom, mert az ablakból rálátok, de múltkor is egy nő megszólt, hogy hogy hagyhatom egyedül a babát odakint. De ha rálátok,őt nézem, miért vegyem ki, ébresszem fel?

2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ha mondjuk a városban laknék, sosem hagynám kint egy üzlet előtt, azt veszélyesnek tartanám.
2010. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor ebben mindannyian egyetértünk!Örülök!!!
2010. aug. 19. 12:55
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonom mesélte, hogy hogy megszivatták az ismerősét.

A nőci bement a boltba, a gyereket kint hagyta, a barátai meg poénból arrébb tolták a babakocsit.Mikor kijött a nő majdnem szívinfarktust kapott hogy hol van a gyereke, a barátai meg csak röhögtek...hát őszintén legalább megtanulta, hogy ne hagyja kint a gyerekét!

Én soha nem hagynám kint, főleg a mai világban...és nem is értem azokat akik kint hagyják!

2010. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi egy kis faluban élünk Debrecentől nem messze, itt is ismer mindenki mindenkit, mikor pici volt egyszer hagytam kint a bolt előtt mert aludt, de ma már sétál és jön velem. Amúgy inkább bevittem a babakocsival a boltba, postára stb.

De a városban soha nem hagynám kint egyedül!

19 hónapos kisfiú anyukája

2010. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

12:25ös vagyok. Sajna nekem muszáj abba a boltba menni,mert

1. nincs tömeg

2.10perc séta csak oda vissza haza


(Ez -)nem lehet kártyával fizetni

4. Ahol lehet az fél óra oda,fél vissza s egy ekkora babával sok,ott mindog tömeg van

5.Egy kenyérért nem akarok messzire menni.

2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer szóltak egy könyváruházba,hogy babakocsival nem lehet bemenni,hangosan mondtam hogy miii??!!erre persze mindenki odanézett,mondtam nem gondolja,hogy ebben a forgalmas bevásárlóközpontban kint hagyom a gyerekem,azt mondta ez előírás,sajnálja,én is de ide én be nem megyek,de még kocsi nélkül sem soha.nem hagyom kint sehol,ahová nem vihetem be,oda én sem megyek.
2010. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk én simán kint hagyom, persze csak a pékség előtt, meg a 100-as előtt (egyik nagyon kicsi és lépcső után ajtó jön rögtön, másik nagyon zsúfolt), de ahova tudom beviszem. A csemege boltosok mindig körbeugrálják, hogy milyen sokat nőtt meg milyen szép baba.

De hozzáteszem, hogy vidéken élek szóval mindenki tudja, hogy kinek a kicsodája vagyok és nem hiszem hogy eszébe jutna bárkinek hogy ellopja, még poénból se. Volt már olyan is hogy vigyáztak rá, míg bent voltam a postán.

Városban persze ez eszembe se jutna!!!!!!!!!!

2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagynám kint, még pár percre sem! Ahova nem férek be kocsival, a babát kiveszem, a kocsit kint hagyom. Nem csak úgy lehet baja, h. mondjuk ellopják, de megcsípheti egy darázs, félrenyelhet, stb.stb...
2010. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagynam kint!Ahova nem tudok vele egyutt bemenni oda nem megyek be.

A klippet nem neztem meg mert en az ilyeneken napokig tudok bogni :(

2010. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!