Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfojtanak a szüleim a...

Megfojtanak a szüleim a szeretetükkel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valakit egyáltalán nem szerettek a szülei engem pedig megfojtottak a szeretetükkel ez a 2 véglet kibirhatatlan tud lenni!

Engem a szüleim sehova nem engedtek el, 18 évesen a szalagavató vacsora után a 30 fős osztályból egyedül én voltam az akinek egyenesen hazakellett mennie, mig a többiek megünnepelhették hajnalig a szalagavató bulijukat!

Barátom szintén nem lehetett vagyok, arra hivatkozva hogy ők a csalódásoktól kimélnek meg!

Mindentől betegesen megakartak kimélni és lassan egy buborékba akartak bezárni!

Ennek az lett a következménye, hogy önállótlan, buta, naiv ember lettem aki semmit nem tud az életről!

Felvettek az egyetemre mivel ezt is rámerőszakolták, de már előre kikötötték, hogy az lesz amit ők mondanak, és szó se lehet róla hogy én elmenjek bulizni, és persze továbbra se lehet barátom még az egyetemről se mert a csalódástól megfognak óvni továbbra is!

Olyan szakmát tanultam ahol jártunk más városba hetekre igy megizlelhettem a szabadság izét, bulik stb, de tudtam viselkedni nélkülük is semmi probléma nem volt! Ekkor fogadtam meg, hogy elég lesz vége nem birom tovább!

A barátommal titokba vagyunk együtt 9 honapja és tervezzük, hogy kiutazunk külföldre, nagyon szeretem őt vele akarok lenni, és nem szeretnék már velük lakni, hanem a párommal szeretnék lenni! Arról nem is beszélve, hogy nem szeretnék 5 évig velük élni továbbra is, mert 25 éves koromig az orromnál fogva vezetnének!Tavaly még a barátnőmmel se akartak a strandra engedni, apám elkezdett ordibálni, hogy nekem velük kell mennem a strandra mert én a családhoz tartozok és mit képzelek magamról.

Nagyon nagy szemétség lenne ha lelépnék otthonról? Nem szeretek otthon élni! Tudom, most azt fogjátok irni ez milyen gerinctelen dolog beszéljem meg velük, de ti nem ismeritek őket, még az ajtót is képesek lennének bekulcsolni és csak ordibálás lenne belőle!


2010. máj. 19. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem az ő hatására, neki sem tetszik ez a dolog, hogy csak ugy eljövök otthonról, de belátta hogy máshogy nem lehet megoldani!
2010. máj. 19. 21:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!