Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem megyünk nyaralni meg...

Sosem megyünk nyaralni meg sehová. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte sosem megyünk sehová anyám sose vitt. Csak hébe hóba dolgozik közben azt mondja hogy "elég nagy vagy már keresd meg a rávalót. Amikor kissebb voltam akkor "majd ha nagyobb leszel". Megértem mert ha találok én is elmegyek gyümölcsöt szedni meg ilyesmi de ő semmit. Minden osztálytársam megy nyaralni külföldre. Szeptember elsején meg az az első kérdés hogy ki mit csinált a nyáron. Anyámat egyáltalán nem is érdekli semmi csak otthon ül vagy néha átjön a barátnője beszélgetni vagy ilyesmi.Már ezerszer elhoztam neki de mindig megkapom hogy "majd utazol ha megkeresed a rávalót" meg hogy ő nem pénzautomata
2017. jún. 16. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ezt hogyan gondoltad?


Itt nem osztogatják a semmire a minkát - pláne nem nyaralásként... hacsak nem prostinak jelentkezne az illető :)

De még oda is macera kijutni, egy csomó papírt kell intézni, és 18 év alatt nem engedik, hogy szülő nélkül itt tartózkodjon - márpedig két hétnél továb lévés esetén be kell jelentkezni a Gemeindébe, lakáspapírral és eltartóval (ha nincs munkád).

2017. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Te tenyleg nem erted, vagy nem latod, hogy nincs penzetek? A semmibol hova akarsz menni? Meg belfoldon is also hangon egy 100-as. Ha annyira be vagy sozva, mehetsz diakmunkara es gyujtsd ossze ra.
2017. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rá pénz, nem kell sírni. Ez van.

Rengetegen nem tudnak elmenni nyaralni se, a pénz hiány miatt......

Ha emiatt aggódsz, vállalj diák melót és keress pénzt :)

2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Valszeg anyukád is szívesen menne, ha tehetné. Csak nem akar siránkozni, meg a gyerekének azt mondani, hogy nincs rá pénz, így inkább azt mondja, nincs is kedve utazni. Ez onnan tudom, hogy gyerekként/tizenévesen az én szüleimnek se volt kedve soha semmihez - nyaralni egyszer voltunk, mikor apukám főnöke odaadta minden dolgozónak egy-egy hétre a balatoni nyaralóját. Most, hoyg már felnőttem, és jól keresek, néha elviszem ide-oda a szüleimet, és érdekes módon élvezik.

Szóval jó eséllyel csak nincs rá pénz, ami mondjuk érthető is, ha csak hébe-hóba dolgozik anyukád (hogy miért, az már egy másik kérdés lenne). Nem bántani akar, hidd el, ha tehetné, elvinne nyaralni.

2017. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem állhattok fényesen anyagilag és anyud nem szeretne ezzel téged stresszelni, ezért csak térít. :)

Nem tudom hány éves vagy, de 16-tól már lehet diákmunkát vállani, akár 100k-t is kereshetsz 1 hónap alatt, amiből elmehetsz nyaralni mondjuk egy barátnőddel.

2017. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Én84 ***** válasza:
79%

Itt mindenki szerint normális,hogy anyu csak hébe-hóba dolgozik?

A 16 éves menjen?

2017. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16 válaszolo ,

Nem normális hogy csak hébe hoba dolgozik,az anyuka de azt nem tudjuk hogy miért?,viszont azért sipákolni mert mások elmenek nyaralni,meg menő ruhákba járnak ,ő meg nem mert láthatolag nincs pénz ,az sem normális ha pénzt akar többet akkor menjen diák munkára azt lesz pénze.

2017. jún. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
menj diákmunkára és vidd el a családot nyaralni ennyi az egész
2017. jún. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Én84 ***** válasza:
85%

Én olyan családban nőttem fel,ahol előbb vokt cigire+alkoholra pénz.

1szer voltam táborban és 1szer nyaralni,egy családtag nyaralójába.

Uszoda?Ugyanmár!

Elég mély nyomot hagyott.

15 évesen kezdtem el dolgozni,hwti rendszerességgel.

Tudom milyen szar,amikor télen sportcipőbe megy a gyerek suliba.

Úgyhogy had írjam le nagybetűvel.

ANYUCI MENJEN DOLGOZNI!!!

2017. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!