Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apánk soha nem viszi sehova...

Apánk soha nem viszi sehova nyaralni a családot, de közben meg sokat keres, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Magának 3 évente vesz egy új autót, nagyon jól keres, anyukám meg ügyfélszolgálatos minimálbérért, hiába kérjük még soha sem láttam a tengert, pedig úgy vágyom rá.


12F


2016. aug. 14. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez legyen a legkevesebb , nyugi meg en sem lattam a tengert sot mondok jobbat meg a balatont se . 😂
2016. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Beszélj őszintén az apáddal.
2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kovpet ***** válasza:
73%

Én 30 fölött láttam először a tengert. Nyugi, tíz év múlva sem szárad ki, nem késel le semmiről :)


Amúgy sportolj valamit, lehet, hogy lenne edzőtábor vagy verseny olyan helyen is, ahol látod a tengert. Akkor nem kell, hogy a fater is ott legyen, aki valószínűleg nem szeret utazni, ha egyszer nem mentek, pedig telne rá.


Vagy rosszul ítéled meg és nem telik rá. A kocsi meg lehet, hogy munkaeszköz, azért vesz újat gyakran.

2016. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Ehezel ? Nincs hol laknod ? Ut az apad ?

Luxus nyarals luxus problema felnosz es elmesz sajat penzbol

Addig kerti medence patakpart

2016. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem egy olyan helyen élsz ahol az emberek ilyen szintű luxust engedhetnek meg maguknak. Egy nyaralás igen sokba kerül, és még ha gazdagok is vagytok, akkor is nagyon fontos az anyagi biztonság. Egyenlőre csak két lehetőséged van. Kérd meg valamelyik családtagodat hogy menjetek el valahova nyaralni egy túra csoporttal, esetleg egy vallásos csoporttal zarándok útra (sokszor visznek az ilyen utak nagyon szép helyekre). Vagy pedig vársz és saját fizetésből elmész nyaralni. 18 éves korodig simán dolgozhatsz annyit hogy akár egy hosszabb útra is elmehess haverokal (akár stoppolásal), addig meg várnod kell..
2016. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen 2-3napos csobbanó utazások, tizenpárezer forintért. Menj el oda, arra még te is össze tudod spórolni a pénzt. És láthatod a tengert.
2017. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!