Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hétfőn indulunk...

Mit tegyek? Hétfőn indulunk nyaralni, de én nem szeretnék menni.

Figyelt kérdés
Hétfőn indulunk nyaralni, de én nem szeretnék menni, de az a baj, hogy eddig azt mondtam, hogy igen, megyek, de azért, mert már ki van fizetve(akkor még akartam) és hogy leszálljanak rólam(van néhány dolog mostanában, amit nem értenek meg). Mit tegyek?

2016. aug. 11. 17:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, de most mennem kell, megint veszekedés van. Még annyit, hogy kérlek bántó kommenteket ne küldjetek, így is elég rosszul vagyok.
2016. aug. 11. 17:37
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én örulnék ha nyaralhatnék, nálunk sose volt ilyen családi nyaralás, el vagy te kényesztetve és már nem értékelsz semmit se
2016. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%

Mondd meg kerek perec, hogy Te ezt most szeretnéd kihagyni.. szerintem ez egyszerűbb, mint mindenféle hazugságot kitalálni és erre hivatkozni.. Aztán mondd meg, hogy esetleg addig a nagyszüleidnél szeretnél lenni vagy valamilyen rokonnál.

Bár a nyaraláson szerintem mindenki próbálja jól érezni magát és szerintem a szüleid és közted is kicsit csillapodna a feszültség, Te pedig egy jó nyaralással lennél gazdagabb :)

Próbáld velük megbeszélni azokat a dolgokat amikben nem értenek meg, mindenre van megoldás, előbb vagy utóbb ezeket meg kell beszélni. Te is jobban éreznéd magad és a szüleidnek is könnyebb lenne megérteniük Téged. :)

2016. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Én sem akartam elmenni nyaralni de le ültem a családomal és megbeszéltük és elég jó volt ülj le te is a családoddal és beszéld meg velük
2016. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy ilyen ismerősőm Adorjánnal hívták. Áljj a lábadra mást nem tudsz csinálni.
2016. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Eddig azt mondtad az ősöknek, hogy igen és most hirtelen meggondod magad. Ne csinálj se**et a szádból! Ilyen esetben mennék nyaralni. Az elején kellett volna mondani, hogy NEM.

Neked jól esne ha a szüleid azt mondanák, hogy vesznek neked egy ipohonet majd egy héttel a vásárlás előtt közlik veled, hogy mégsem veyzik meg?

2016. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is egy elkényeztetett gyereknek tűnsz. Sokan lennének a helyedben. Legalább annyi legyen benned, hogy elmész, ha már kifizették. Ők megdolgoznak a pénzért. Miért nem lehet velük kibírni pár napot ?
2016. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
egyes vagyok miért pontoztok le??? faj az igazsag kis majmok
2016. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Menjél csak szépen, eddig azt mondtad h mész és utolsó pillanatban meg azt mondod nem? Edd meg amit főztél.
2016. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem akarsz menni akkor szedj be vasárnapra egy hashajtót (ami persze hétfőre kijön belőled ha mégis kell menned)
2016. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!