Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MA lett pozitiv a terhessegi...

MA lett pozitiv a terhessegi Tesztem, boldogság! Holnap indulunk nyaralni Horvátország, autóval, nem en vezetek,700 km ide es 700 vissza. Árthat az utazás a babának ebben a szakaszban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, söt a tengerben fürdés sem.

Kiszáradás és más virus, bakteriális betegségektöl úgytudod magadat védeni, hogy rengeteget iszol.

Vitamint érdemes már most szedni. Ès készülj fel, hogy hányinger, rosszullét elkaphat(nem biztos).


Még amit ajánlok, hogy kössetek gyorsan biztosítást ha eddig nem tettétek. Ha esetleg bármi lenne, akkor legyen rendes utasbiztosításod azzal többre mész mint az eussal.

2015. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babának, én 20 hetes vagyok és 2 hét múlva megyek Horvátországba.
2015. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen! Akkor merem élvezni a nyaralást :)
2015. júl. 10. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Nem lesz semmi baj. Élvezd a nyarat, a terhességet! :) Sok boldogságot, jó egészséget nektek!
2015. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Én ma teszteltem pozitívat. :)
2015. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok!!!!
2015. júl. 11. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

nem árthat,

de drukkolok hogy ne legyenek rosszulléteid.

2015. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!