Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem megyünk nyaralni meg...

Sosem megyünk nyaralni meg sehová. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte sosem megyünk sehová anyám sose vitt. Csak hébe hóba dolgozik közben azt mondja hogy "elég nagy vagy már keresd meg a rávalót. Amikor kissebb voltam akkor "majd ha nagyobb leszel". Megértem mert ha találok én is elmegyek gyümölcsöt szedni meg ilyesmi de ő semmit. Minden osztálytársam megy nyaralni külföldre. Szeptember elsején meg az az első kérdés hogy ki mit csinált a nyáron. Anyámat egyáltalán nem is érdekli semmi csak otthon ül vagy néha átjön a barátnője beszélgetni vagy ilyesmi.Már ezerszer elhoztam neki de mindig megkapom hogy "majd utazol ha megkeresed a rávalót" meg hogy ő nem pénzautomata
2017. jún. 16. 11:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
16/L
2017. jún. 16. 11:11
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem álltok úgy anyagilag, akkor érthető. Az a ki hol volt dicsekedősdi meg egy baromság.
2017. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Menj el diákmunkára, gyűjts pénzt.Esetleg pár osztálytársaddal, barátoddal ugorjatok le a Balcsira akár egy napra, vagy többre is. Ha valóban nem úgy álltok anyagilag, nem tudtok sajnos menni, mert minden drága. Ha anyukád dolgozik, és rak rá félre pénzt, akkor viszont el tudnátok menni akár egy hétre is, még ha belföldön, de akkor is. Apukáddal mi a helyzet? Róla nem írtál! Tesód van?
2017. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hát éppen ez az hogy ő nem is akar. Neki elég annyi hogy otthon tudjunk ülni egész nyáron.Mindenkinek normális családja van az osztályban mennek nyaralni jó cuccokba járnak mi meg csak éppen hogy létezünk. Néha elmegy árufeltöltőnek vagy boltba dolgozni de azt sem rendszeresen.Azzal érvel hogy másnak még ennyi sem jut ha meg nem tetszik majd teremtek jobbat.
2017. jún. 16. 11:31
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

16 évesen már bőven elég érettek lehettek hozzá, hogy összegyűjtsetek haverokkal egy kis pénzt és elmenjetek egyet nyaralni, akár kempingben a balcsira... sokkal jobb, lazább, menőbb, tartalmasabb élményeket szerezhettek így, mint a milliomos poronty a trópusokon "nyaralva" anyuci szoknyája alatt...


Én itt a faluban nyírtam ennyi idősen a füvet öreg néniknél, tavasztól őszig 4-500.000ret megkerestem már tízenévesen.

2017. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Menj el dolgozni, én ennyi idősen egész nyáron melóztam. Mondjuk nem nyaralásra szórtam a pénzt, hanem biciklire.
2017. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi se mentünk soha együtt, de táborokba mindig elküldtek pl. egy hét Balaton, Velence, Mátrafüred, Bécs, Vittoria. Arra mindig tettek félre, hogy a tesómmal elmehessünk. Mikor nagyobbak lettünk meg dolgoztunk az egyik rokonunknak pl. meggyszedés, barack ilyesmi. Akkoriban a diákmunka nem volt jellemző. De Te már vállalhatsz. Tescoban is lehet árufeltöltőnek jelentkezni diákmunkára.
2017. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha munkával egybekötött külföldi utazás akkor irány asvájc!
2017. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Semmit,ha nincs pénz.
2017. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Ezt egyszer már megkérdezted, és akkor is elmondtuk, nem más farkával kell verned a csalánt!
2017. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!