Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon paraszt kolleganő....

Nagyon paraszt kolleganő. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Majdnem húsz évvel idősebb, mint én, úgyhogy nem nagyon van bátorságom kioktatni, vagy leszidni, de sokszor olyan paraszt módjára viselkedik... Olyan zavaró, amikor ásít, és nem teszi a kezét a szája elé, foghíjas is ráadásul, aztán olyan "jó dolog", amikor az ember lelát a torkán, de azt azért mégsem merem mondani neki, hogy Hééé, tedd már a kezed a szád elé bazzeg!!!; bámul, amikor eszek, nézi, hogy mi van a tányéromon, aztán hülyeségeket kérdez, pl: szereted a salátát?(dehogyis, csak zabálom, mert muszáj...). Múltkor megpróbáltam úgy bevenni egy szem gyógyszert, hogy ne lássa senki, ő is láthatta, hogy elfordulok, tehát nem szeretném, hogy lássák, erre megkérdezi: "Mit szedsz?" Mikor mondom, hogy fogamzásgátlót, a következő kérdése: "Minek az neked:" Erre gondolatba olyat mondtam, hogy elkárhozok...

Ma azt kérdezte tőlem, hogy anyám szokott- e még menstruálni. Hát ez kiütötte nálam a biztostítékot, szerencsére egy másik kollega gyorsan másra terelte a szót. Még sokáig sorolhatnám, elismerem, hogy senki sem tökéletes, én sem, és tűrni kell, de néha már nagyon kiakaszt... Te mit csinálnál/mondanál neki?


2010. máj. 18. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kettővel fölöttem írták, ne idegeskedj mindenen, vágj vissza poénnal.
2010. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van egy klassz módszer a buta kérdésekre. Mi a célod a kérdéssel? Miért akarod tudni? Én csak idősebb nőkkel dolgoztam. Hidd el van ennél hülyébb helyzet is. :(
2010. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Régóta mondom én hogy attól őrizzem az isten hogy egy munkahelyen 2-nél több nő legyen.

Már megy is az intrika ,a szurka-piszka.

2010. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem jobb egy foghíjas,butaságokat kérdező kolléganő,mint egy okoskodó,sunyi,furkálós tetű kolléga.
2010. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy foghíjas, hanem, hogy nem teszi a kezét a szája elé, amit az ember elvárna egy gyönyörű fogsorú egyéntől is :)

21:13- jaaa, az okoskodásait kihagytam a felsorolásból :S

2010. máj. 18. 21:19
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ásitáskor nem teszi oda a kezét - na bumm. Sose legyen vele nagyobb baj. Elforditod a fejed és kész. Mikor okoskodik, akkor az a kötelező válasz, hogy: aha... unott fejjel, oda se nézve, amiből még neki is lejön, hogy te le se ...-od, mit mondott. Egyébként az a legjobb, ha valóbanoda se figyelsz, hanem elengeded a füled mellett. Kiváncsiskodó kérdésekre pedig MINDEN alkalommal ugyanaza válasz: igen. Ha visszakérdez, akkor is szép tág tekintettel közlöd ismét, hogy: igen.

De mondjuk én az alábbi válaszokat adtam volna: mit szedsz? Valamit. Szereted a salátát: igen. Anyukád menstruál még? Még sose jutott eszembe megkérdezni tőle.

Ennyi. A lehető legegyszerűbben, legrövidebben válaszolj és kész. Vagy egyszerűen meg se hallod, mert olvasol, dolgozol, gépezel, bármit csinálsz...

2010. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

Tudod mi jutott eszembe?

Múltkor panaszkodott a szomszéd:n45 éves vagyok,20 éve dolgozom az irodában,minden továbbképzésen ott voltam...na jött egy kislány,hozta a 21 évét,állandóan bámul,már sértően,kinevet(pedig az ő korában én is csinos voltam),zabálja a fogyókúrás kajáit a billentyűzet mellett,a mosdóba nem bír kimenni hogy ott vegye be a gyógyszerét.Ha valamit tanácsolok neki,mindjárt felfújja magát....

2010. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!