Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek bocsánatot...

Szerintetek kérjek bocsánatot vagy én leszek a paraszt?

Figyelt kérdés

Anyósomék mellett lakunk egy külön lakrészben, a férjem húga még otthon lakik anyósoméknál (dolgozik már). Múlt héten vettünk egy új mosógépet, tök jól mos, jól centriz, a sógornőm mondta is nevetgélve, hogy majd hozzánk jár át mosni mostmár, mert tök jó gép.


Ma halál komolyan megjelent egy kosár szétválogatott ruhával, hogy akkor ő mosni fog. Kicsit meglepődtem, de mondtam neki, hogy jó én csinálom a dolgomat, ott van rajta minden program leírva, tudja értelmezni biztos. Bemegy a fürdőbe és jön, hogy mosópor meg öblítő kéne. (Mosogató alatt tartok minden tisztítószert.) Én meg csodálkoztam, hogy nem hozott magával, és megjegyeztem, hogy azért ha már nálunk mos legalább a saját ruháját a sajátjával moshatná, nekem sem ingyen adják. Erre fogta a kosarát és lelépett, hogy jaj hát az a kis mosópor és vissza se jött.


Hát de most komolyan, nekem a villany is meg a víz is pénzbe kerül, akkor még a mosóport meg az öblítőt is én adjam? Ha meg adok neki, akkor tuti az lesz, hogy többet nem is hoz, és később kellemetlenebb szólni, hogy azért álljon meg a fáklyás menet nekünk sem ingyen adják... Most menjek sajnálkozni, hogy ne haragudjon?


2010. okt. 25. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy menj!Tok igazad volt.
2010. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Igazad volt, ne legyen lelkiismeret furdalásod :)
2010. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Legközelebb meg csak beadja hozzád a szennyesét, hogy mosd és vasald ki te.
2010. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Neked van igazad, nehogy már te kérj bocsánatot.
2010. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is igazad volt! A helyedben én azért átmennék bocsánatot kérni - a jó viszony megtartása miatt, hogy jöhet, ha szól előre, és hozza magával a mosóport. És biztosítanám, hogy nincs harag, de vizsgálja meg a ti oldalatokról is.
2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a megerősítést! :) Monjuk attól sem lennék elragadtatva, ha mosodának használna, de azért az, hogy én adjam a hozzávalót tényleg sok volt. Mondjuk nem voltam durva. :)
2010. okt. 25. 14:46
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Neked van igazad!

A sógornőd meg egy jó nagy tahó! Járjon mosodába, oszt megtudja, hogy mennyi az annyi.

2010. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Küldd be a kisasszonyt a boltba,és nézze meg mennyibe kerül a mosópor,el fog ámulni.

A lehető legjobban viselkedtél,és eszedbe ne jusson bocsánatot kérni,mert mégegyszer nem lesz erőd határozottnak lenni,és bekövetkezik az amitől tartasz.Ne is invitáld,mintha semmi sem történt volna.Megvédted a határt,ezt az előnyt ne veszítsd el.

2010. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Az eszem megáll, hogy valaki a szomszédba megy mosni, mert ott tök jó a mosógép. Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek.

Eszedbe ne jusson bocsánatot kérni. Ha meg még neki áll följebb, még helyre is tenném.

2010. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Igazad volt! De próbáld megbeszélni vele hogy nem akartad bántani de nem volt szép amit csinált.
2010. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!