Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon paraszt kolleganő....

Nagyon paraszt kolleganő. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Majdnem húsz évvel idősebb, mint én, úgyhogy nem nagyon van bátorságom kioktatni, vagy leszidni, de sokszor olyan paraszt módjára viselkedik... Olyan zavaró, amikor ásít, és nem teszi a kezét a szája elé, foghíjas is ráadásul, aztán olyan "jó dolog", amikor az ember lelát a torkán, de azt azért mégsem merem mondani neki, hogy Hééé, tedd már a kezed a szád elé bazzeg!!!; bámul, amikor eszek, nézi, hogy mi van a tányéromon, aztán hülyeségeket kérdez, pl: szereted a salátát?(dehogyis, csak zabálom, mert muszáj...). Múltkor megpróbáltam úgy bevenni egy szem gyógyszert, hogy ne lássa senki, ő is láthatta, hogy elfordulok, tehát nem szeretném, hogy lássák, erre megkérdezi: "Mit szedsz?" Mikor mondom, hogy fogamzásgátlót, a következő kérdése: "Minek az neked:" Erre gondolatba olyat mondtam, hogy elkárhozok...

Ma azt kérdezte tőlem, hogy anyám szokott- e még menstruálni. Hát ez kiütötte nálam a biztostítékot, szerencsére egy másik kollega gyorsan másra terelte a szót. Még sokáig sorolhatnám, elismerem, hogy senki sem tökéletes, én sem, és tűrni kell, de néha már nagyon kiakaszt... Te mit csinálnál/mondanál neki?


2010. máj. 18. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy fiatal vagy és lesz ennél rosszabb is :)


Egyébként nyugodtan mondd meg neki, ha bajod van, nem kell vitatkozni vele. Azért mert idősebb, még lehet vele beszélni, nem kell elfogadni.

2010. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kultúráltan közöld vele, hogy szerinted túlságosan belemászik a magánéletedbe, amihez nincsen köze, te sem faggatod az ő privát dolgairól.

Plusz nem a kor miatt jár a tisztelet, hanem azért, ha valaki kiérdemli!!

2010. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Téged zavar, hogy a tényérodat nézi, de te simán belebámulsz a torkáig mikor ásít? :)
2010. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak tapintatlan, legalább nem fúr téged hátulról. Hidd el, ettől rosszabb is van. Az, hogy édesanyádról kérdezget, nem természetes, de nem is furcsa. Csak a ti kapcsolatotokba nem fér bele, ha jobb viszonyban vagytok, lehetne ilyet kérdezni. Az én és kolléganőim kapcsolatába simán beleférne, pedig köztünk is min. 20 év van... Próbáld meg elviselni, megszokni. Vagy keress új munkahelyet, de ettől sokkal rosszabbak is vannak!

Azért a stílusodból ítélve te sem vagy az illem és a példamutatás mintaképe. Bocsánat.

2010. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a munkaügyes csaj egy tirpák, nem dolgozunk egy szobába, de egy csomószor van ügyem vele, mindig kioktat v leüvölti a fejemet, én azt a taktikát válaszottam, h kedves vagyok vele, nem mutatom, h mennyire nem tartom embernek és múltkor már barizni kezdett velem, szóval bejött, egyébként meg nem veszek róla tudomást
2010. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

20:41- Hidd el, próbálok máshova nézni...

Következő: Persze, nem fognak rólam illem- szobrot állítani, de próbálom megadni a tiszteletet, mert azt hiszem, az mindenkinek jár, nekem is... Amint írtam, én sem vagyok tökéletes, elég lobbanékony vagyok, de tűrtőztetem magam.

Köszönöm a válaszaitokat! :)

2010. máj. 18. 20:49
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
20:47: tehát nyíregyházi? És az miért gond? :)
2010. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülye kérdést tesz fel, pl :


"Mit szedsz?"

lehetséges válaszok:


- igen

- bocsi, de nem tartozik rád

- magánügy



Anyád szokott menstruálni?

- nem tudom, talán kérdezd meg tőle. Megadjam a számát?

- én sem kérdezem, hogy te szoktál e


Egyébként meg,

hülye kérdésre hülye válasz :)

2010. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj más munkahelyen sokkal nagyobb furkálódások meg stresszhelyzetek vannak téged meg ilyen dolgok isegesitenek, h valaki ásit! Hát na senki se tökéletes!

Amugy meg szerintem senki sem sajnál téged!

2010. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Mért baj az, hogy foghíjas?
2010. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!