Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ekkora egy paraszt?

Miért volt ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Szóval a páromról lenne szó!Tegnap este nem volt semmi köztünk nem is ez a probléma hanem kérdeztem tőle valamit és nem válaszolt semmire!Reggel ment dolgozni és nem köszönt én meg utána mentem hogy megkérdezzem hogy mi a baja és hogy miért olyan bunkó hogy még köszönni sem köszön el!Erre elkezdett velem orditozni szó szerint ezt mondta: Te vagy a bunkó!Most az a bajod hogy egy este nem lett megkúr... a pi..d....(jah igen 17 hetes terhes vagyok)Nem tudom mi lett a baja eddig minden jó volt!

Szerintetek?Annyira rosszul esett azóta nem tudodm abbahagyni a sirást


2010. nov. 9. 11:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Hűhű, nem hiszem, hogy jó ötlet neki gyermeket szülni. Mondjuk te is parasztozod a párod, tehát lehet nálatok megszokott dolog, hogy így beszéltek egymással.

Lehet valami munkahelyi probléma, amit nem mondott el. Nme biztos, hogy veled van valami baja. Csak te kaptad. Beszélgess el vele.

2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy az a baja, hogy 17 hetes vagy? Nagyon-nagyon meg kell beszélni vele ezt a dolgot ha este hazajön. Ha lessz benne pia ne szólj hozzá...csak akkor ha józan./nem tom szokott -e inni/ Ki kell deriteni mi franc baja van ez nem normális emberi cselekedet amit müvelt....ki vagyok akadva.Most hagyd abba a sirást nem ér az egész annyit, csak tönkreteszed magad. Még soha nem csinált ilyet?
2010. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
2%
Most egy napot tényleg nem bírtál ki ,hogy ne húzzon meg?
2010. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Utolsó nem a szex miatt csak utálom mikor kérdezek tőle vmit és nem válaszol és el sem mondja hogy mi a baja meg ne szóljon hozzám ha nem akar de azért elköszönni elköszönhetne szerintem...Nem szokott inni...a babának meg örül...Hát nem tudom...
2010. nov. 9. 11:39
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

1. Nem NEKI szülünk gyereket. A gyerek nem tulajdon, fel fog nőni e nélkül az ember nélkül is. Lesz majd "másik" apukája, aki szeretni fogja a családot, és nem alázza meg a feleségét.

2. Ez az ember egy nagy büdös paraszt, szép lassan eléri, hogy minden önbizalmad odalegyen. Nyúlcipő!

3. Soha senkinek ne hagyd, hogy megalázzon, valószínűleg senki nema s.eggéből rángatott ki Téged.

4. Ezer százalék, hogy sokkal jobb csaj vagy, mint hogy egy ilyen bunkó mellett éld le az életed. Jobbat érdemelsz, és a baba is.

5. Most komolyan: mi van, ha úgy felidegesít, hogy elveszted a babát?? Mehet a levesbe ez a fickó!! Egyszer még hálás leszel, hogy megszabadultál tőle.

2010. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
dobd ki azonnal!!!! ez később csak rosszabb lesz!!! és most a baba a legfontosabb!!!!
2010. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Soha nem csinált még ilyet...a babának is úgy örült mikor kiderült...lehet hogy munkahelyi problémája van de az is eszébe juthatna hogy terhes vagyok és nem tesz jót ha idegesitenek és hiába probálom magam nyugtatni nem megy mert nagyon megbántott
2010. nov. 9. 11:42
 8/32 anonim ***** válasza:
43%

erre nincs mit mondani, te lány. aki így beszél veled, az szarba se néz. nem kell ehhez még kapcsolatban se lenni, a haverok sem beszélnek így egymással, nem még akik állítólag szeretik is egymást.


ha ezek után konkrét tanács is kell, lapátra vele, vagy kinéz még pár év/évtized ugyanebből a stílusból.

2010. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...Hazajön megkérdezem mi volt ez és a tudtára fogom adni hogy még egy ilyen vagy hasonló megjegyzés és megyek a babával együtt de ha meglesz a gyerek közelébe nem jöhet...Holnap lesznek vizsgálataim még jó hogy nem ma azt hiszem sokat mutatna a vérnyomásmérő!

Köszönöm mégegyszer mindenkinek

2010. nov. 9. 11:50
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
huh, paraszt az öreg :) mintha magamat hallanám :)
2010. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!