Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ekkora egy paraszt?

Miért volt ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Szóval a páromról lenne szó!Tegnap este nem volt semmi köztünk nem is ez a probléma hanem kérdeztem tőle valamit és nem válaszolt semmire!Reggel ment dolgozni és nem köszönt én meg utána mentem hogy megkérdezzem hogy mi a baja és hogy miért olyan bunkó hogy még köszönni sem köszön el!Erre elkezdett velem orditozni szó szerint ezt mondta: Te vagy a bunkó!Most az a bajod hogy egy este nem lett megkúr... a pi..d....(jah igen 17 hetes terhes vagyok)Nem tudom mi lett a baja eddig minden jó volt!

Szerintetek?Annyira rosszul esett azóta nem tudodm abbahagyni a sirást


2010. nov. 9. 11:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

És mi volt korábban? Van valami, amit nem írtál le?

Mit kérdeztél és milyen hangon, amire nem válaszolt?

Mellesleg én ez esetben sem bunkóznám le a páromat, hanem kb. annyit mondanék, hogy majd szóljon, ha szeretne beszélgetni, kivárom.

2010. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Úgy látszik,hogy a férfiak megsüketülése eléggé gyakori.pl

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Este mikor elmentünk lefeküdni semmi baja nem volt ő elment előre utána mentem kérdeztem hogy bezárta az ajtót erre nem volt képes válaszolni meg még valamit arra már nem emlékszem akartam neki puszit adni és hátat forditott előbb kelt mint én kijöttem mondtam hogy jó reggelt és kiment a konyhából...Nem mondtam neki semmi olyat mert ha mondok is én mindig bocsánatot kérek
2010. nov. 9. 12:21
 14/32 anonim ***** válasza:
én azért a másik félre is kíváncsi lennél !
2010. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy csak úgy "paraszt" valamit valljál csak be ,hogy miket csináltál,olyan kis szintekének ábrázolod magodat ;)
2010. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Elmondanám ha csináltam volna valamit meg ha én csinálok valamit vagy olyat mondok neki bocsánatot is kérek és nem az idegesitett fel hogy ilyet mondott mert alapesetben nem érdekelt volna de a babára gondoljon legalább mert ő is tudja hogy nem szabad magam idegesitenem
2010. nov. 9. 12:29
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de nem tudom megállni, hogy ne írjam le azt, ami az első benyomásom volt a kérdésed kiírása kapcsán. Már maga a kérdés stílusa is arról árulkodik, Te sem vagy egy "virágszájú" kismama, hiszen leparasztoztad a párodat. Aztán a hozzá fűzött kommentből is az jött át, ez nálatok elfogadott stílus, hogy "lebunkózzátok" egymást, ha valami nem tetszik a másik fél viselkedésében. Ezek után nem tudom, mi az a szint, mi a megengedhető nálatok ilyen helyzetekben.

Ha részedről megengedhető a lebunkózás, parasztozás, akkor valószínűleg a párod is megenged magának a saját vérmérséklete, lelkiállapota, szókincse, eszköztára szerinti válogatott sértéseket.


Sértő szavakra sértő módon reagált, durvaságra még nagyobb durvasággal felelt, de ő erre azért érzi feljogosítva magát, mert Te is durva voltál vele.


Sajnos az, hogy ki milyen mély sebeket ejt a másikon a durvaságokkal, csak saját maga tudja felmérni.


Én pl nem bírom elviselni, ha ennyire belegázolnak a lelkivilágomba, ezért anno el is váltam.

2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem azzal lett volna baj ha lebunkóz csak megyek fel a lépcsőn és akkor mondja a többit...meg nem azt mondta hogy meg lett kúrva hanem hogy az a bajod hogy nem KÚRTÁK...mintha valami olcsó izé lennék soha nem csaltam meg és nem is áll szándékomban...ez idegesitett fel
2010. nov. 9. 12:37
 19/32 anonim ***** válasza:
68%

Azok, akik azzal jönnek, hogy dehisz ő is leparasztozta.. nem olvasták el rendesen, hogy mit mondott neki a férje, vagy nem értették a kipontozás miatt? Vagy szerintetek aki ezt ordítja a terhes felesége arcába (holmi kifürkészhetetlen munkahelyi gondok miatt), de valamiért szerintetek nem paraszt, akkor mi? "Tapintatlan"? "Gondterhelt"? "Érdes a modora"? Menjetek már..

Én és a pasim közt eddig a legdurvább konfliktusunk során elhangzott legdurvább mondat az ő szájából ez volt: "szeretném ha kicsit előrelátóbb lennél". Az én legdurvább mondatom (egy másik konfliktus során) a "maradj már" volt. Nem tudok olyan helyzetet elképzelni, hogy nekem ok nélkül ilyet mondjon, de ha szürreálisan mégis megtörténne, hát úgy letoplákparasztoznám, hogy csak nézne, hogy mi van..

Szóval a leírás szerint ezeket minden előzmény nélkül mondta, de ha tényleg ez az első eset, szerintem ülj le vele higgadtan beszélgetni, hogy mi váltotta ezt ki belőle, van-e valami baj amit eddig elhallgatott stb. Szóval megértően és kulturáltan, de egy ultimátum azért belefér, hogy mégegy ilyen alázás, és méltóbb élet után nézel a babával együtt.

2010. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nehéz neki külföldön élünk tolmács és brigádban dolgoznak és ha valami van akkor őt cseszik le érte,én mindig mindent megpróbálok megbeszélni vele mindenben támogatom amiben tudom, biztos megint munkahelyi probléma van de akkor azért nem engem kellene igy megaláznia hanem a brigádjával megbeszélni tudom hogy rossz neki sokszor mondja is és sajnálom is érte!Ha hazajön meglátom milyen kedve lesz és ha olyan úgyis megbeszélem vele!

Köszönöm mindenkinek

2010. nov. 9. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!