Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt ekkora egy paraszt?

Miért volt ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Szóval a páromról lenne szó!Tegnap este nem volt semmi köztünk nem is ez a probléma hanem kérdeztem tőle valamit és nem válaszolt semmire!Reggel ment dolgozni és nem köszönt én meg utána mentem hogy megkérdezzem hogy mi a baja és hogy miért olyan bunkó hogy még köszönni sem köszön el!Erre elkezdett velem orditozni szó szerint ezt mondta: Te vagy a bunkó!Most az a bajod hogy egy este nem lett megkúr... a pi..d....(jah igen 17 hetes terhes vagyok)Nem tudom mi lett a baja eddig minden jó volt!

Szerintetek?Annyira rosszul esett azóta nem tudodm abbahagyni a sirást


2010. nov. 9. 11:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ingerküszöbe. Nekem pl elég lenne, hogy lelkileg összetörjek, ha a párom "lebunkózna".
2010. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

kedves 13.13-as.


"Az én legdurvább mondatom (egy másik konfliktus során) a "maradj már" volt." Érzed a különbséget? A kérdező és a párja életében természetes, hogy sértegetik egymást durva szavakkal.


Kérdező, azt írod, azzal nem bántott volna meg annyira, hogy lebunkóz. Ő viszont bántani akart ugyanúgy, ahogy Te is őt megbántottad az ő érzései szerint, ezért mondott olyanokat, amiben biztos volt, hogy neked is fájni fog.


Szerintem azon kellene elgondolkozni, hová vezet az, ha sértegetitek egymást és belegázoltok egymás lelkivilágába.

2010. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

13,03-as, te nem olvastad el rendesen! A kérdező bunkózta le először! Idézem:

**Reggel ment dolgozni és nem köszönt én meg utána mentem hogy megkérdezzem hogy mi a baja és hogy MIÉRT OLYAN BUNKÓ hogy még köszönni sem köszön el!Erre elkezdett velem orditozni szó szerint ezt mondta: Te vagy a bunkó!Most az a bajod hogy egy este nem lett megkúr... a pi..d**


Ha valaki lebunkózza a párját, ne csodálkozzon, ha ordítoznak vele. A terhesség nem felmentés, nem jelenti azt, hogy bármit megengedhet magának és a pasi szótlanul tűri.

De persze ez csak az egyik rész. A másik az, hogy a pasinak láthatóan volt valami baja már este, az ő hallgatása sem igazán fair, de még mindig nem olyan súlyos, mint lebunkózni a másikat.

Persze nem vagyunk egyformák, ha a párom netán köszönés nélkül akarna elillanni, én nem azért mennék utána, hogy lebunkózzam, hanem hogy megöleljem és ÉN elköszönjek.

2010. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

13:03-as jeletkezik.


13.30-asnak: Persze, hogy érzem a különbséget a "maradjmár" és a fenti eset között – épp ezért hoztam fel ezt példának. Azt akartam sugallni vele, hogy mi milyen keveset veszekszünk és kulturáltan viselkedünk, mégis leparasztoznám hasonló helyzetben, mert szerintem helytálló.

Arra nem utal semmi, hogy folyton így beszélnének egymással, ráadásul írta a csaj, hogy ilyesmi most történ először, ezért van így kiborulva, összezavarodva. Szóval én nem lennék meggyőződve róla, hogy ez náluk mindennapos.


13.42-es: Ebben igazad van, elismerem, hogy elsiklottam afölött, hogy a csaj bunkózta le először. Tény, hogy másképpp is kezelhette volna a dolgot, de azért ok nélkül el sem köszönni valóban bunkóság, és ez a jelző szerintem még mindig sokkal enyhébb annál, hogy "nem lett szétkúrva a p*nád", szóval meglehetősen aránytalan volt a pasi reakciója, ráadásul indokolatlanul, egyértelműen egy külső ok miatt, amiről a kérdező nem tehet (akár terhes, akár nem). Nem volt alkalma előző este megértően megkérdezni mi baja, mert nem válaszolt semmire. Ezt tetézte a reggeli nemköszönéssel, mintha őrá lenne megsértődve. Nálam is biztos elszakadna a cérna.

2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

13:03-as jól irta nem szoktunk igy beszélni egymással most fordult elő először mindent normális hangnemben normálisan megszoktunk beszélni még kiabálni sem szoktunk leülünk és megbeszéljük volt már olyan hogy összekaptunk reggel de akkor is köszönt és most eléggé felidegesitett hogy este óta nem szólt hozzám ment el köszöntem neki és arra sem volt hajlandó hogy visszaköszönjön!!Na azért kaptam fel a vizet

2010. nov. 9. 17:09
 26/32 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy még ha a munkahelyi egyéb feszültség okozza ezt, az is nagy baj, mert nem képes a konfliktuskezelésre, és agresszió frmájában jön ki belőle... ha kisbaba lesz, akkor mit fog csinálni, előtte is üvöltözni fogja, hogy nem lett megkúrva anyád p.inája? mert munkahelyen stresszel?


ez a kapcsolat halott, sajnálom

2010. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hát a legtöbb amit tehetek nemsokára hazaér és elbeszélgetek vele hogy mi is volt ez!Én bocsántatot fogok kérni tőle mert lebunkóztam majd meglátjuk mit mondd ő!
2010. nov. 9. 17:19
 28/32 anonim ***** válasza:
Így van, higgadt és kulturált, megértő hozzáállással csak nyerni tudsz. Ha eddig minden rendben volt, adj még esélyt neki, lehet, hogy nagyon megbánta és többször nem fog elborulni az agya. De még 1, max 2 ilyen eset, na az már para.
2010. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Írj, hogy mi lett a vége.
2010. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hazajött egy nagy csokor virággal megbeszéltük és mind a ketten bocsánatot kértünk a másiktól :D
2010. nov. 9. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!