Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tanár ekkora...

Hogy lehet egy tanár ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Órán kicsit nevttünk/játszottunk rosszalkodtunk órán...

Természetesen nem csak én hanem az osztályból nagyon sokan..

Mondta tanár írjak,mondom (kicsit gúnyosan)

"jól van"

ki csengetés előtt 5 perce:

"Te kis lányom,olyan egy pofátlan gyerek vagy (valami ilyesmi) Az agyad körül sötétek a felhők"

Kicsit égő is volt :(

Meg rosszul esett,mert nem csak én voltam rossz!!

SŐT,én még az elfogadhatok között voltam...

A másik haverom meg a földön ült és nem szólt neki!!

Hogy lehet egy ilyen majom tanár??

Mert nem érdekel ha ilyet mondd ha csak én vagyok rossz..

De engem nem kell úgy megalázni hogy közbe nem én vagyok a legrosszabb az osztályba..

Sőt mindenkinek megadja a 3 magatartást nekem meg csak 2-st

A rosszak 3-st kapnak!! :"( Itthon már sokat sírtam :(


2010. szept. 10. 16:30
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Mást irt 2 mondatot a füzetbe ők száz hogy megkapják a 3-ast én meg majd csak 2-est kapok :(

Mert utál...

pl: Ez a a tanár rajz tanár is múltkor a barátnőm mondja jobb lett a rajzod mint nekem

Mondom

"végre valami ami jobb mint a tiéd XD"

Mikor meg osztályozta nekem 2-est adott neki 4-est

2010. szept. 10. 16:33
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
ha ez kiakaszt, akkor a középbe/gimibe meg fogsz dögleni...
2010. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%

arra még nem gondoltál, hogy ne a rosszak közé tartozz?

ha én tanár lennék és egy diákom az órát zavarná, földön ülne, kiküldeném az óráról, aztán okosodjon ahogy tud. végülis nem tanulni jártok a suliba? minden másra ott a szünet.

2010. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem mondott nagyon szörnyű dolgot. Ha meg lány létedre ilyen a magatartásod, nem gondolod, hogy nem kellene pofáznod egész órán? Meg is érdemled ha ilyen vagy...könnyű másokra kenni. Magadba nézz inkább, biztos meg volt az oka a tanárnak, hogy ezt mondta. Változtass a saját hozzáállásodon, ne a tanárt okold.
2010. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Leirtam mindent a füzetbe de nagyon félek...

Tönkre teszi az első jegyeim,anya azt mondta ne foglalkozzak vele,de nem akarom hogy az első jegyem 2-es legyen

2010. szept. 10. 16:34
 6/45 anonim ***** válasza:
35%
Minden tanár idegbeteg és következetlen, a normálisak magántanárok vagy drága magánsuliban vannak.
2010. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Ennél nagyobb családi gondjaid ne legyenek.


Hány éves vagy 12?

2010. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

De nem rajtam múlt volna hogy zavarom az órát vagy nem..

Mivel én nem vagyok rossz,néha olyan vagyok mint egy kis kukac izgő mozgó,de ez még bele fér.

Ja és nem voltam rossz,csak nevettem...

a Többi ökörségin

2010. szept. 10. 16:36
 9/45 anonim ***** válasza:
70%

figyelj! ha jól viselkednél az tuti, hogy nem utálna egy tanár sem (már amennyiben utál)

ha tényleg így van, hogy egy dogádat lehúzza szándékosan, akkor azt a dogát meg kell mutatni az igazgatónak, és elmesélni hogy mi van. egyáltalán nem biztos, hogy ez így van, lehet te utálod, és csak azt érzed, hogy jobban tejesítesz az értékeltnél.

2010. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Természetesen akik csinálták,azoknak nem mondott semmi rosszat,de aki csak őket nevette azt igen!!

Volt aki minden szavát gúnyosan utánozta,semmit nem szólt..

Nekem meg ilyet mondd??

2010. szept. 10. 16:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!