Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tanár ekkora...

Hogy lehet egy tanár ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Órán kicsit nevttünk/játszottunk rosszalkodtunk órán...

Természetesen nem csak én hanem az osztályból nagyon sokan..

Mondta tanár írjak,mondom (kicsit gúnyosan)

"jól van"

ki csengetés előtt 5 perce:

"Te kis lányom,olyan egy pofátlan gyerek vagy (valami ilyesmi) Az agyad körül sötétek a felhők"

Kicsit égő is volt :(

Meg rosszul esett,mert nem csak én voltam rossz!!

SŐT,én még az elfogadhatok között voltam...

A másik haverom meg a földön ült és nem szólt neki!!

Hogy lehet egy ilyen majom tanár??

Mert nem érdekel ha ilyet mondd ha csak én vagyok rossz..

De engem nem kell úgy megalázni hogy közbe nem én vagyok a legrosszabb az osztályba..

Sőt mindenkinek megadja a 3 magatartást nekem meg csak 2-st

A rosszak 3-st kapnak!! :"( Itthon már sokat sírtam :(


2010. szept. 10. 16:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Biztos fáradt vagy pénteken, azért nem bírsz már magaddal.

Ha vannak különóráid, akkor le kellene adnod egyet, vagy kettőt, különösen, ha valamelyik csütörtökre esik. Esténként próbálj meg korábban lefeküdni!

2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%

Jaj istenem, szörnyű mik vannak ebben a rohadt világban, nem?

Hogy merészelt egy órát végigröhögő taknyost a tanár megszólni, holott egyértelmű, hogy megérdemli.


Idefigyelj kislányom, ha az órán nem röhögnél, hanem kussban maradnál, és a tanárra figyelnél, nem pedig az idióta osztálytársaidra, akkor talán nem kapnál ilyet.

Mellesleg, attól ő nem paraszt, hogy ezt mondta.

A paraszt leánykám, te vagy, hogy így beszélsz arról, aki több évet ült ott a sulipadban, mint ahány éves te vagy.

Megérdemelted, én egészen biztosan bevágtam volna még egy 1-est is, és talán elgondolkodnál az érzelmileg labilis (nézz utána a googleban ez mit jelent) fejecskéddel, hogy a tanár-e a paraszt, mert fegyelmez, és egy kicsit csípős nyelven megszólít, vagy te, mert vihogsz mint valami idióta.

2010. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Basszus, azért értsétek már meg, hogy mégis csak egy 13 éves kislányról van szó! És ne, lécci ne jöjjön azzal senki, hogy 13 évesen már lehetne annyi felellősségérzete, hogy blablabla, mert más kérdésnél a 13 éves kislányok még sz@ros kisgyerekek, akiknek babázni meg hintázni kéne.

Szerintem elég tapló volt a tanárod. Rühellem az ilyet, aki valami miatt kinéz magának, aztán csak csesztet. Velem is mindig ilyenek voltak, talán mert határozottabb a fellépésem, nem vagyok egy ostoba, hkushadó lány, mindenről megvan a véleményem. Sosem voltam rossz tanuló, logikusan gondolkodom, könnyen tanulok, mégis volt, aki le sem szállt rólam, sőt, ki is akartak rúgni. Miért? Azt már senki sem tudta megindokolni. Szánalmas...

2010. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Hogy miért akartak kirúgni?

Azért, mert te nem határozottan léptél fel, hanem mert valószínűleg bunkó voltál, visszabeszéltél.

Egy tanár nem spéciz ki magának, ha nem vagy vele bunkó. Ha ezekután nem hagy békén, akkor megérdemled.

2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Ez a tanár mostanában tök kedves.. :)
2010. okt. 26. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!