Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tanár ekkora...

Hogy lehet egy tanár ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Órán kicsit nevttünk/játszottunk rosszalkodtunk órán...

Természetesen nem csak én hanem az osztályból nagyon sokan..

Mondta tanár írjak,mondom (kicsit gúnyosan)

"jól van"

ki csengetés előtt 5 perce:

"Te kis lányom,olyan egy pofátlan gyerek vagy (valami ilyesmi) Az agyad körül sötétek a felhők"

Kicsit égő is volt :(

Meg rosszul esett,mert nem csak én voltam rossz!!

SŐT,én még az elfogadhatok között voltam...

A másik haverom meg a földön ült és nem szólt neki!!

Hogy lehet egy ilyen majom tanár??

Mert nem érdekel ha ilyet mondd ha csak én vagyok rossz..

De engem nem kell úgy megalázni hogy közbe nem én vagyok a legrosszabb az osztályba..

Sőt mindenkinek megadja a 3 magatartást nekem meg csak 2-st

A rosszak 3-st kapnak!! :"( Itthon már sokat sírtam :(


2010. szept. 10. 16:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Ha normálisan viselkednél, nem történne semmi ilyen. Hidd el, ha látja rajtad hogy egyáltalán nem tartozol az idióták közé, akkor minden okés lenne. Te csinálod magadnak.
2010. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
58%

Hülye, hisztis p*csa. Na gyerünk, sírjál sokat! " :"( "

Ennél már csak nagyobb beszólásokat kapsz az életben! Ne siránkozz mindenen! Amúgy a tanár valamilyen rokonod, vagy miért van ebben a kategóriában?

2010. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

A másik tanárom azt mondta:

"hülye gyerek nincs,csak lusta. Aki hülye sz nem normális iskolába van és nem ugy hívjuk hogy hülye hanem hogy értelmi Fogyatékos

2010. szept. 10. 16:44
 24/45 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az tuti, hogy a tanár is megérzi, hogyha utálod... próbáld meg hogy nem vágsz pofákat, nem fintorogsz stb... és ha lehet akkor ne az ő óráin menjen a gőzös.

Próbálj meg kedves lenni vele és hidd el nem tud majd mit kezdeni a helyzettel :D

2010. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim válasza:
36%

Képzeld énis:D

Mindenórán pofázok egy kicsit...Kitalálod hányas a magatartásom?5-ös!

Sőt mindenből szín kitűnő vagyok,pedig nem mondhatni,hogy sokat tanulok!Itt minden a tanáron múlik nem rajtad!

2010. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Az is igaz, hogy sok múlik a tanáron... mert tényleg sokan vannak akik pofára osztályoznak... de akkor is próbálj meg rendesen viselkedni és legyél vele kedves... akkor már igazán nem lesz mibe belekötnie
2010. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
56%
Hali, hasonló magyar tanárom van nekem is. ma lefeleltetett a hangrend stb. dolgokból és 1-est kaptam azért mert gondolkodtam kb. 10másodpercig és utána eszembe jutott elkezdtem mondani de addigra ő megmondta a választ és beírta az 1-est és elkezdett röhögni. Hát szivesen pofánvágtam volna akkor. 13F 7.osztály
2010. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

"Képzeld énis:D

Mindenórán pofázok egy kicsit...Kitalálod hányas a magatartásom?5-ös!

Sőt mindenből szín kitűnő vagyok,pedig nem mondhatni,hogy sokat tanulok!Itt minden a tanáron múlik nem rajtad!"

Tényleg??

2010. szept. 10. 16:47
 29/45 anonim ***** válasza:

" Órán kicsit nevttünk/játszottunk rosszalkodtunk órán...

Természetesen nem csak én "

Mit vártál? A tanár a munkáját végzi,és te akadályoztad ebben...Ha a tanár paraszt módjára viselkedett akkor te hogyan???

Neked az órán csendben kéne figyelni,függetlenül attól,hogy a többiek mit csinálnak..Te röhögtél,te nem figyeltél,te akadályoztad a munkájában így vállald a következményeket!!

Talán próbáld ki azt,hogy egész évben rendesen odafigyelsz,nem röhögsz,és tanulsz..Év végére tuti nem kettes leszel..De gondolom ez nehéz feladat lenne..

Egyébként te hogy éreznéd magad ha éppen életed legfontosabb eseményét készülsz elkövetni,vagy mondani,és a környezetedben lévő emberek nagy ívben tojnának rá,és nem figyelnének,idétlenkednének..neked is rosszul esne mi?

2010. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Engem sem szeretett az egyik tanárom és max nem kaptam 5-öst hanem 4-est. Azért, hogy 2-est kapj neked is elég egyszerűnek kell lenned. Meg ez a más is rossz volt...jézusom. Nekem ilyen ökörségekért lekevertek egy pofont. Neked is az kellene.
2010. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!