Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tanár ekkora...

Hogy lehet egy tanár ekkora egy paraszt?

Figyelt kérdés

Órán kicsit nevttünk/játszottunk rosszalkodtunk órán...

Természetesen nem csak én hanem az osztályból nagyon sokan..

Mondta tanár írjak,mondom (kicsit gúnyosan)

"jól van"

ki csengetés előtt 5 perce:

"Te kis lányom,olyan egy pofátlan gyerek vagy (valami ilyesmi) Az agyad körül sötétek a felhők"

Kicsit égő is volt :(

Meg rosszul esett,mert nem csak én voltam rossz!!

SŐT,én még az elfogadhatok között voltam...

A másik haverom meg a földön ült és nem szólt neki!!

Hogy lehet egy ilyen majom tanár??

Mert nem érdekel ha ilyet mondd ha csak én vagyok rossz..

De engem nem kell úgy megalázni hogy közbe nem én vagyok a legrosszabb az osztályba..

Sőt mindenkinek megadja a 3 magatartást nekem meg csak 2-st

A rosszak 3-st kapnak!! :"( Itthon már sokat sírtam :(


2010. szept. 10. 16:30
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

:) Hát nem tudom hogy most én vagyok a hibás vagy a tanár?

Nem azt akarom hogy ne szidjon le,vállalom a következményeit,de az durva hogy senki másnak nem szól..

És a rajzos dologot szerintem azért csinálta mert engem spécizett ki magának

2010. szept. 10. 16:51
 32/45 anonim válasza:

Igen tényleg:D

16:45 voltam

2010. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom,én is bevallom hogy nem voltam egy angyal de rólam le lehet szálni (tanárnak)

Mert ha nem akarná hogy olyan legyek mint ők akkor nem rontana szándékosan a jegyeimen..

És az osztáyltársaim meg én is ugy vagyunk vele:

Ahogy Ő ugy mi is..

Van egy kedves tanár:

Azzal mi is kedvesek vagyunk

2010. szept. 10. 16:57
 34/45 anonim válasza:
Hát ez így van.Lehet,hogy egy múltbéli sérelemért pikkel rád,amire lehet,hogy nem is emléxel.Vagy nem csípte a szüleidet.Vaagy csak nembírja a fejedxD
2010. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

"Ahogy Ő ugy mi is..

Van egy kedves tanár:

Azzal mi is kedvesek vagyunk"


Ez nagyon aranyos. Csak az a gond, hogy a tanár le fogja szarni, hogy nem vagy vele kedves. Ő a tanárod, ő tanít, te figyelsz és kussolsz. Ez így van rendjén. Panaszkodni meg lehet, csak nincs értelme.

2010. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem tudom,én is bevallom hogy nem voltam egy angyal de rólam le lehet szálni (tanárnak)


Már ne haragudj,de mikor fogod fel a kis agyaddal,hogyha te nem pofázol az órán,ha rendesen figyelsz,és nem feleselsz vissza neki akkor a tanár is békén fog hagyni??

Neki már megvan a munkája,végzettsége így ő nem sokat változtat az életén ha téged kizsigerel..De te evvel a hülye viselkedéseddel gyökeresen meg tudod változtatni...

Nehezedre esne,hogy viselkedj amikor vele van órád? Egyenlőre még a tanár dirigál és nem te...

2010. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Anno nekem is volt egy ilyen tanárom a gimiben, aki mindig engem csesztetett, volt olyan is, hogy 2 héten át minden órájáról kiküldött. Én sem értettem, hogy miért, amikor nem viselkedtem rosszul, max. egy kicsit ellustultam. De a többiekhez képest maga voltam kisangyal.

Rossz jegyeket adott, beszólogatott, máskor levegőnek nézett majd kiküldött.

A múltkor összetalálkoztam vele, kérdezte, hogy mi van velem, mondtam, hogy hova járok suliba, ő meg majdnem a nyakamba ugrott, hogy ezek szerint nem züllöttem le a többiek szintjére. :-)

2010. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Hát szeretnék én is mindig angyal lenni,de nem tudok pénteken viselkedni.. :(

Nem bírok uralkodni magamon..

Néha anyáékat is idegesitem

HÜLYE vagyok mai is

pl: múltkor egy fény visszaverő mellényel futkoztam és azt kiabáltam "megjött a betmen"

Nem vagyok 100-as!! XD

2010. szept. 10. 17:36
 39/45 anonim ***** válasza:
Ha belátod, hogy egyszerű vagy mint a 100-as égő, akkor minek panaszkodsz itt?
2010. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

De csak pénteken,és azért vissza fogtam magam:)

Csak nem bírtam... (sokáig)

2010. szept. 10. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!