Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy nem kell...

Úgy érzem hogy nem kell család pedig van. Nagyon paraszt vagyok?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekem és szeretem őket. De most valahogy eszembe jutott ez a baromság hogy nem kell család. Nem tudom miért...de akármit gondolok az biztos hogy nem lépek le. Már egy ideje így érzem és nem tudok semmit csinálni ellene. A párom is észrevett már rajtam valamit de nem beszélek neki erről, nem akarom hogy tudjon róla. Próbálom megváltoztatni a véleményemet de nem megy. Köcsög fa$znak érzem magam. Mit csináljak?

29/F


2011. szept. 21. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
És azt megfogalmaztad magadban, hogy mi kell ha nem család?
2011. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem neked nem konkrétan a család nem kell,hanem csak a feleséged nem kivánod már úgy.
2011. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nekem más nővel se kéne. Én most úgy érzem hogy egyedül akarok élni. Pedig nem történt semmi, veszekedés se volt
2011. szept. 21. 20:03
 4/21 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre. A feleségemet szeretem.
2011. szept. 21. 20:04
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit sok lett. Menj el 2 napra horgászni és rögtön hiányozni fognak. Ez olyan, hogy én mindig mondom, hogy valaki elvihetné a fiam egy napra, mikor felajánlották, hogy hétvégére adjuk oda, rögtön nemet mondtam, és kiakadtam, hogy akkor mit csinálnék.
2011. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Kapuzárási pánik?
2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Úgy érzed belefáradtál ebbe az egészbe?Talán többet kellene a feleségeddel kettesben lennetek.Közös programokat,amik csak rólatok szólnak.Ilyenek szoktak lenni?Nem azért gondolod igy,mert telnek a napok ,egyik a másik után és mindegyik ugyanúgy telik?Talán egy kis változatosságot kellene csempészni a mindennapokba...
2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem létezik hogy fáradt és kimerült vagy?
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Ideje van a számvetésnek. Nem a családdal lehet a baj, hanem önmagaddal. Valószínűleg nem találod a helyedet, olyan munkád lehet, ami nem érdekel, nem köt le. Sokáig szerepet játszhattál, és most nem tudod eldönteni, a szerepbeli éned az igazi, vagy az igazi az igazi? Vagy már egyiket sem tudod, hogy milyen lehet. Ilyenkor akad egy téma, amire kivetíted ezt a bizonytalanságot. Csakhogy az élet könyörtelen, muszáj valami mellett kiállni felelősen, különben az egész életed egy katyvasz és totális káosz, bizonytalanság lesz. Persze nem kell, hogy az feltűnő legyen, de belül ott lesz ez az érzés. Egyetlen gyógymódot ismerek, határozottan elhessegetni ezeket a gondolatokat, a csábító, lustálkodni vágyó, problémamentes életet kereső énedet letorkolni, elmúlt a kiscsikó állapot, felnőtt lettél. Ez pedig gondokkal, nemszeretem helyzetekkel jár. Ha ezt sikerül tudatosítanod, egy idő után nem kell majd erre vesztegetned az energiádat, és fel fogod fedezni a fegyelmezett élet szépségeit. Rend a lelke mindennek, a gondolatidat is rendbe kell szedned. Nem nyavalygunk, élünk, punktum. Szép napot! :)
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
2 fiad van?
2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!