Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy nem kell...

Úgy érzem hogy nem kell család pedig van. Nagyon paraszt vagyok?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekem és szeretem őket. De most valahogy eszembe jutott ez a baromság hogy nem kell család. Nem tudom miért...de akármit gondolok az biztos hogy nem lépek le. Már egy ideje így érzem és nem tudok semmit csinálni ellene. A párom is észrevett már rajtam valamit de nem beszélek neki erről, nem akarom hogy tudjon róla. Próbálom megváltoztatni a véleményemet de nem megy. Köcsög fa$znak érzem magam. Mit csináljak?

29/F


2011. szept. 21. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Már van, úgyhogy olyan nincs, hogy nem kell. A gyerekeket nem lehet visszaküldeni, szerintem ebből indulj ki, ebből a helyzetből kell kihozni valami jót. Ne engedd magadnak, hogy ezen gondolkodj. Legyél már felnőtt, legyen tartásod !Amúgy meg valószínű hamar megunnád a legényéleted, főleg, ha már a haverok is mind csak a gyerekükről tudnak majd beszélni, meg a családjukkal mennek mindenhová, te meg ott lennél egyedül, a fekete bárány.
2011. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen érzés megesik. mivel nem akarod elhagyni a családod(valeszeg 1-2 hónap v év múlva meg is bánnád), esetleg elmehetnél "szabadságra".

mondjuk, ha megteheted anyagilag,1 hétre vmi olcsó szállásra, országon belül, kivül elmehetnél kikapcsolni, hogy minden felelősség leessen a válladról.

megcsinálnál mindent a ház körül, esetleges halogatott javítások, ügyinétézs h az asszonyra ne maradjon semmi és megbeszélnéd a feleségeddel h nagyon rossz neked most amunkahelyen, blabla, nem vele van a ond, szereted meg a gyerekeket is, de "ENGEDJEN"

2011. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

az ilyen érzés megesik. mivel nem akarod elhagyni a családod(valeszeg 1-2 hónap v év múlva meg is bánnád), esetleg elmehetnél "szabadságra".

mondjuk, ha megteheted anyagilag,1 hétre vmi olcsó szállásra, országon belül, kivül elmehetnél kikapcsolni, hogy minden felelősség leessen a válladról.

megcsinálnál mindent a ház körül, esetleges halogatott javítások, ügyinétézs h az asszonyra ne maradjon semmi és megbeszélnéd a feleségeddel h nagyon rossz neked most amunkahelyen, blabla, nem vele van a ond, szereted meg a gyerekeket is, de "ENGEDJEN" el egy hétre kikapcsolni.lesz időd pihenni, meg gondolkozni. és ajánld fel a feleségednek is ezt, hogy természetesen ő is lemehet kikapcsolódni ha szükségét érzi.

2011. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem tul fiatalon lettel apa es meg nem eltel. Most epp elni szeretnel. Lehet h haveri korodben, vagy kollegaid kozul, ebben a korban meg bulizas, hetvegi kiruccanas, utazas a tema, nem pedig csalad...

nem ez lehet a gond????

2011. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nyomaszt a felelősség.
2011. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Attila, te vagy az???
2011. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra a dolgokra, amik nem lennének gyerek nélkül. Az ünnepek is szürkébbek lennének. A gondolattal csak az a baj, hogyha befészkeli magát és motoszkál, mi lesz, ha jön egy független nő, akivel szimpatizálsz, akinek könnyű az élete, mert se gyerek, se kutya. Nehogy akkor hülyülj meg.
2011. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Talán jót tenne, ha lenne a család mellett egy kis "magánéleted" is.Meg kellene ezt beszélned,mármint, ezt a magánélet dolgot.Például eljárnál néha egyedül ide-oda, például könyvtár, vagy foci, vagy valami hobbi miatt.Persze nem kocsmába, vagy más nőhöz, nem erre gondoltam.Szóval, ha önállóságod is lenne valamennyi, akkor ez a "családellenes" érzés elmúlna.
2011. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Amikor 30 körül jár az ember, akkor meghülyül egy kicsit, de ez elmúlik egy-másfél éven belül, csak neked nehezíti, hogy már van, akikről gondoskodnod kell úgy, hogy ezt ne vegyék észre. Nyugi, el fog múlni.
2011. szept. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát szoktam én a haverjaimmal menni néha vadászni, kocsmázni (annyira rosszra ne gondoljatok), bornapokra meg ilyen hülyeségekre vagy csak együtt motort/autót szerelni vagy szórakozni. A kollégák is jófejek (amúgy ismerősök között is van már egy pár akinek van gyerek) nem csak itthon szoktam lenni
2011. szept. 27. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!