Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a tesóm egy...

Mit tehetek ha a tesóm egy igazi vérbeli ta hó paraszt?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele egy házban megélni. Én most készülök érettségire (vagyis készülnék, ha tudnék tőle), ő 16 éves. Hangosan bömbölteti az idióta tuctuc zenéjét, nem csinál semmit, ha nem férhet számítógép közelébe őrjöng, anyum nem csinál semmit ezek ellen. Én rengetegszer próbáltam neki tanácsot adni, persze engem mindig túlbeszél, pedig sose mondtam neki hülyeséget, és nem is parancsolóan mondtam. Rajtam vezeti le azt, amit tesómmal kapcsolatban érez. Tesómé az egész ház, nevetséges. Néha hajnalban kelek fel, mert dübörög a zenéje. Múltkor kurvära elegem volt már, kimentem lelapcsolatam az egész biztosítékot, erre kikelt magából, és verekedés lett a vége, anyum meg persze engem cseszett le, az "olyan vagy mint apád" szöveggel, tesómnak meg még páytolgatta is. Elment az esze?
2011. márc. 5. 12:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
legszívesebben szétverném azt az ostoba idióta fejét, egyszerűen neki nem használ a szép szó, most is szinte szétszakad a lakás attól a szartól
2011. márc. 5. 12:39
 2/15 sz12 ***** válasza:
Anyukád nem szól semmit, h üvölt a zene?:O
2011. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen család az, ahol csak egyik gyerek számít?

Ilyen dübörgős zene utáni napon írj az ellenőrződbe 2-3-ból 1-est. Anyád mit szól erre?Örülne?

2011. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Es az apukàd nem tud ràhatni? Valóban nehéz helyzetben vagy. Nagyon el lehet kényeztetve az öcséd.Ezekszerint anyukàd meg hasonlitgat is az apukàdhoz,ez sem valami jó jel. Anyukàdtól kérdezd meg,hogy õ nem szeretné,ha neked sikerülne az érettségid,ha igen akkor az öcsédet kérje meg,hogy tiszteletben tartson téged a tanulàs szempontjàból.
2011. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát, beszól neki hogy halkítsa már le, de nem szigorúan, hanem kb. sehogy, tesóm meg le is szarja..
2011. márc. 5. 12:47
 6/15 anonim válasza:
75%
énis kitudnám baszni a tesómat,rühellem mint a szart.elviselhetetlen kis csíra -.-"
2011. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
apám itthon sincs. ritkán jár haza nagyon. bár gondolom ez a baj, azért szaladhatott el tesómmal ennyire a ló. én alapvetően higgadt természetű, mindent alaposan, nyugodtan átgondoló ember vagyok, de ez az utóbbi hetekben megváltozni látszik, mert eluralkodott rajtam az idegesség. ja, meg azt el is felejtettem, néha már ellop ezt azt, meg ha nem kap pénzt csavargásra, akkor elkezd hisztizni, és addig mondja, amíg nem kap.
2011. márc. 5. 12:50
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mit lehetne tenni, komolyan. anyumra nem lehet számítani, mert túl gyenge tesómhoz, tesómnak meg beszélni nem lehet, mert csak bambán les vissza, fel sem fogja..
2011. márc. 5. 12:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazi vérbeli paraszt, akkor nincs mit tenni... Esetleg b*szd ki a hangfalait az ablakon, és tegyél a fejére egy fejhallgatót.
2011. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egyszer egyik barátom családjában volt hasonló.A barátomnak a testvére is zenét hallgatott szinte mindig, kiabált a barátommal, családjával, és még a család kasszájából is elcsent jó párszor egy pár eurót.Ekkor rábeszéltük egyik barátunkat(aki elég erős), hogy kicsit verje meg, de ne legyen maradandó sérülése, csak egy kis bánat.Na amikor ez sikerült, akkor a barátom kezdte el ugyanazok csinálni 2 napig, úgy, hogy a testvérét ez zavarta.Barátom szépen leordította, majd megállapodtak ezáltal, hogy nem fogják ezt csinálni(hogy ordítson a zene, ne kiabáljon, stb...).
2011. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!