Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a tesóm egy...

Mit tehetek ha a tesóm egy igazi vérbeli ta hó paraszt?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele egy házban megélni. Én most készülök érettségire (vagyis készülnék, ha tudnék tőle), ő 16 éves. Hangosan bömbölteti az idióta tuctuc zenéjét, nem csinál semmit, ha nem férhet számítógép közelébe őrjöng, anyum nem csinál semmit ezek ellen. Én rengetegszer próbáltam neki tanácsot adni, persze engem mindig túlbeszél, pedig sose mondtam neki hülyeséget, és nem is parancsolóan mondtam. Rajtam vezeti le azt, amit tesómmal kapcsolatban érez. Tesómé az egész ház, nevetséges. Néha hajnalban kelek fel, mert dübörög a zenéje. Múltkor kurvära elegem volt már, kimentem lelapcsolatam az egész biztosítékot, erre kikelt magából, és verekedés lett a vége, anyum meg persze engem cseszett le, az "olyan vagy mint apád" szöveggel, tesómnak meg még páytolgatta is. Elment az esze?
2011. márc. 5. 12:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
Egy apai pofont az első ilyen eset után megérdemelt volna! Elkényeztett egy gyerek. Sajnos ebben a helyzetben amíg tesód azt érzi, hogy Ő a férfi 2 nő mellet, addig nem sokat tehetsz ellene semmit. Persze ha anyukádat magad mellé tudnád állítani, akkor lenne eredmény. Anyukád meg úgy van vele: amíg otthon van a pici fiacskája addig nem csavarog. Nem akarja elűzni otthonról!De ezzel viszont téged kerget el! Ezt kellene megértetni anyukáddal.
2011. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hmm.. én vagy nagyon megverném vagy a fejét verném a hangfalba vagy szépen eltakarodnék otthonról nagyszülőkhöz rokonokhoz. Aztán hagyjám hogy siránkozzanak utánam. kis b*uzi gyerekre ráférne 1-2 nagyobb ütés és akkor hejre jönne . Nem tudok tanácsot adni sajnos.. /: 16/L
2011. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tetris ***** válasza:
100%
Én a helyedben feltenném a Beethovent a legerősebb hangra, bezárnám a szobaajtómat, és elmennék otthonról.
2011. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

15:15-ös nagyon jót nevettem:D

Tuctuc zene ezis jó.:D

Amúgy meg b*zd el a hangfalt,vagy vmit.

2011. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kodold le a géped ennyi
2015. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!