Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam nekik? Mit csináljak?

Elmondjam nekik? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma láttam a legjobb haveromat és a barátnőmet együtt...pont megölelték egymást..és csókolóztak is. Ez nekem nagyon rosszul esett :S és még a barátnőm kérdezte tőlem h mi bajom van. Elmondjam nekik h láttam őket? Vagy majd később?

16/f


2010. máj. 18. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia..16/L vagyok...Nagyon sajnálom ami veled történt először is,te ne sajnáltasd magad mert nem kell hogy mégszarabbul legyél..Másodszor várj egy kicsit pár napot hogy elmondják ők mi van,aztán ha semmi akkor mond el nekik..Mindenesetre eléggé szemetek..Ne hagyd magad hogy hülyét csináljanak belőled,se most se máskor..változz meg...(tapasztalat)
2010. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel...lehet, hogy valamelyiküknek megszólal a lelkiismerete, és bevallja, de ha nem, hagyd ott mindkettőt, mert nem érdemelnek meg.

Megbíztál bennük, de ezt eljátszották...sajnálom

17/L

2010. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben szakítanék a csajjal, és kész. Kíváncsi lennék hogy reagál. Eljátsza-e hogy mennyire fáj neki a szakítás. Nem mondanám el egyelőre hogy miért. Gondolom ezek után a csaj szólna a haverodnak hogy mi történt. Kíváncsi lennék ő elég állna-e, és bevallaná?
2010. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Dobd ki mielőtt ő dob ki!
2010. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább add meg neki az esélyt, hogy megmagyarázza.
2010. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem ezen nincs mit megmagyarázni..láttam az egészet mind a ketten akarták
2010. máj. 18. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzeben. Én a barátomat meg a nővéremet láttam csókolózni.

Azt csináltam, hogy külön-külön mindkettő elé odaálltam és megkérdeztem, hogy nem akar e vmit elmondani. A nővérem nem mondta el, de a barátom igen. Akkor szakítottam vele, de 3 hónapja megint összejöttünk.

Szerintem te is rákérdezhetnél, hogy nincs e vmi amit el akarnak mondani neked. Kitartást!

2010. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog úgy duzzogni, hogy nem mondod meg az okát.
2010. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!