Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek velük? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek velük? Elmondjam nekik? Kinek szóljak?

Figyelt kérdés
most volt egy pár hete a barátnőmék lagzija.és rákerestem a férjére hogy bejelöljem az iwiw-en,de 2 adatlapot is találtam. az egyiken még a volt nőjével van,és tudom,hogy a most már felesége ki nem állhatja. mit tegyek?szóljak a srácnak h szerintem jobb ha leveszi,mert félreérthető és nehogy vita legyen most már belőle?vagy inkább a barátnőmnek szóljak,hogy jó házastársak lévén beszéljék meg és szóljon finoman neki,hogy vegye le?
2009. aug. 11. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem először a férjjel beszélj...
2009. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Szólj a hapsinak, hogy vegye le. Főleg, ha régi az utolsó berjelentkezés időpontja.
2009. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát az.régi

csak az a baj,hogy iwiw-en tudok neki csak szólni,azt meg sokszor a felesége is látni akarja.

2009. aug. 11. 23:08
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Tök őszintén megírod, hogy rábukkantál a régi iwiw fiókra és láttad, hogy már rég nem jelentkezett be és biztosan elfelejtette megszüntetni, hát tegye meg. Csak, hogy ne legyen egy ilyen szellemfiók. Ennyi. Ezt senki sem fogja félreérteni, s ha rendben a van a barátnőd kapcsolata, akkor nem lesz gond. Ugyanezzel legalábbis hasonló tartalommal írhatsz a barártnődnekk is, vagy szólhatsz, hogy fölfedezted ezt az ősi fiókot és a párja tuti nagyon megfeletkezett róla, említse meg neki, hogy törölje.
2009. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

lehet h nem tudja törölni. nem tudja a jelszót.megszünt az e-mail cím..stb...

és az is lehet ha feleség is tud róla

azt mondom ha már régen nem lépett be,akkor hagyd a fenébe

2009. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen ezt több szemszögből is lehet nézni. küldtem a srácnak egy üzit. de ha most a feleségének is küldök,akkor nem akarom,hogy az legyen hogy uszításként jöjjön le,hogy de szemét vok,hogy neki is megírtam.de ha meg nem írok a barátnőmnek,akkor meg nehogy az legyen,hogy ellen fordultam....
2009. aug. 11. 23:17
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
semmit ne tegyél. miért kell mások magánéletébe beavatkozni?
2009. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak jót akarok,mert ha ez kiderül összevesznek és az nem kellene,mivel friss házasok.nagyon a lelkemen viselem a sorsukat.
2009. aug. 11. 23:21
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolod, ha te felfedezted ezt az adatlapot, akkor a barátnőd nem tudna róla???

Lefogadom, hogy ő előbb tudott róla, mint te!


Én arra tippelek, hogy az exbarátnő "gyártotta" ezt a profilt, ő tudná megszüntetni, azért is van még fenn, mert a barátnőd férje nem fér hozzá!


Szerintem ne törődj vele, nem tanácsos beleszólni mások életébe (a rossz híreket hozó hírnököket később senki nem becsüli meg!).


Biztos vagyok benne, hogy a barátnőd rögvest kiteszi az esküvői fotóikat az iwiw-re, lássa akit érdekel az aktuális állapot... :-]

2009. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

kívülálló személyek csupa "jó-akarásából" szoktak a legnagyobb balhék kitörni. itt nem arról van szó, hogy egy gyermeket kell megvédjél vagy egy bűncselekményt megakadályozni.


sokkal hatékonyabb lenne ez az ország, ha sok ember inkább a saját dolgával foglalkozna, mint a környezete magánéletével.

2009. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!