Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam nekik, vagy ne? Ti...

Elmondjam nekik, vagy ne? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy félév előtt írtunk földrajzból egy témazáró dolgozatot,nem figyeltem,rossz csoportot írtam,és későn kezdtem el az enyémet..és 2-es lett.De a suliban ahol tanulok,ott a tz is csak egy jegynek számít,de ha kétesre állsz,akkor azt IS nézik.Meglett a földrajz félévi 4-esem,de nem mertem még elmondani a 2-est.Végülis annyi gyerek titkolja azt a sok 1-est,és nem mond el annyi jegyet...De szombaton jön hozzánk az Osztályfőnök,megbeszélni a továbbtanulással kapcsolatos dolgokat.És ha hozza a naplót lehet h megmutatja jegyeket? És én nem szeretném hogy apuék az o.főnököm előtt tudják meg,de állítólag a naplót nem hozza.Akkor szerintetek nagy baj lenne,ha nem mondanám el itthon ezt az 1 kettest???

Jah,és ne higyjétek h azért nem mondom el,mert vernek itthon,vagy ilyesmi,csak ezt nem szeretném elmondani..szerintetek elmondjam?


2011. jan. 26. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem elég sok 2-em van. Szerintem a szülid biztos nem szidnak azért le mert kaptál egy 2-t . :) De ezek szerint akkor nem tanultál.
2011. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mondd el, csak rosszabb ha titkolózol. Hibáztál, rácsesztél, sajnálod, ennyi. Egy kettes nem a világ, csak te ezt még nem érted meg. Nem fogsz ettől a híd alá jutni, plusz a földrajz a büdös életben senkit nem fog érdekelni, hogy hanyas voltál belőle.
2011. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
besz@rás... vannak olyan tanárok akik házhoz jönnek hogy megbeszéljék a tovább tanulást!
2011. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah..okoskodó osztályfőnök,24-en vagyunk az osztályban,és mindenkihez elmegy... de inkább mégsem mondom el..elvégre az félév előtti jegy volt,és nem hinném hogy külön felhozza...
2011. jan. 26. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen gyáva, max 1 hét durci lesz otthon azt cső...
2011. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

anyám -.-

megkaptad a 4-es nem??akkor meg ezt hangsúlyozd ki aztán gyorsan eltereled a szót azt kész..már most titkolozól egy nyanvatt kettes miatt?? :O

2011. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért értékeld,hogy ennyire törődik veletek az ofő.Nálunk be kell mennie a szülőknek-.-"

Bár jobb mintha idejönne és pattogna.:D

Szerintem mondd meg.Nem lesz semmi baj.

2011. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nyamvadt kettest nem mersz nekik megmondani, hogyan fogsz később komolyabb problémákról beszélni velük? Hidd el nekem, hogy egy kettes nem a világvége! Most annak tűnik, de hidd el, hogy lesznek ennél nagyobb tragédiák is az életedben. megkaptad a jobb jegyet, ezek szerint tényleg nem akkora baj ez a kettes. Ráadásul nem azért lett kettes, mert nem tanultál, hanem azért, mert egy percre kihagyott az agyad. Viszont ha nem mondod el, az egy életre tönkreteheti a bizalmat közted és a szüleid között. Márpedig nagy szükséged lesz a bizalmukra.
2011. febr. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!