Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Hogy tudnám rávenni a barátnőm, hogy esti suli mellett dolgozzon?

Figyelt kérdés
Hozzám szeretne majd költözi, és velem szeretne élni, de dolgozni nem akar majd, mert tanulni fog még estin 3 évig és mivel minimálbéren vagyok, így nem tudnám őt eltartani! És nem is akar erről már beszélni többet mert akár mit mondok neki erről ő akkor se fog dolgozni, de még otthon végezhető munkát sem akar! mit csináljak, hogy vegyem rá?
2010. máj. 17. 13:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
46%

60-70 ezret szokott csak kapni.Sose kapot 70 felett!



ebből hogy nem haltok éhen???



kérdezőnek? de mit mond arra,mit akar csinálni egész nap?mert a suli nem sok időt vesz el-...

2010. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok! Dr. House vagyok, és most felállítom a diagnózist: AZ idősödő kommentátor hölgyek és asszonyok együtt szidják a kérdezővel a még fiatal és dolgozni lusta szegény tanulni akaró diáklányt.

A diáklány szülei esetleg nem tudnának havonta hozzátok vágni 1-2 tíz-ezrest?

2010. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
69%
szegény tanulni akaró diáklány akkor tanuljon nappalin ahol kaphat ösztöndijakat,ne estin,hogy még fizetnie is kelljen érte...
2010. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
44%
Kedves Dr House, nekem úgy tűnik, az összes nappalin egyetemre, főiskolára járó fiatal lány/fiú is nehezményezi a lusta diáklány hozzáállását és csak egy erőssssen alul iskolázott nő akadt itt, aki helyeselt:)
2010. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
41%
És gondolom Te is amellett az egy alul iskolázott nő véleménye mellé teszed a voksodat. Igazam van?
2010. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
33%
Alul iskolázod anyád az.Nekem van egy redőrtiszti főiskolám.De nem dolgozok
2010. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
41%

rendőr: mind az okosságáról híres:D


látszik a stíluson a műveltség:D

2010. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Dr House! Nem, én azok közé az idősödő kommentátorok közé tartozom, aki szintén nehezményezi, ha valaki tudatosan másokon élősködik, de szerintem ez a szövegkörnyezetből érzékelhető volt.

Viszont az elég mókás, vagy (inkább szánalmas?), ha valaki ma Magyarországon diplomát kaphat ilyen helyesírási tudással, fogalmazó képességgel, mint a rám kirohanó, még ha rendőrtisztit is...

2010. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem igen értjük meg egymást! Egy biztos a lány ha nem fog elmenni dolgozni, esti suli mellett akkor arról lemondhat, hogy én eltartsam mert anyagi csődbe nem fogok menni senki miatt! De! A kedves idősebb hölgytől szeretném megkérdezni, hogy ha szabad hol laknak melyik városban és ott milyen rezsiköltségek vannak?

A Dr. House-nek meg szeretnék annyit mondani, hogy senkinek nem esne nehezére 2eFt a másikhoz dobni, de akkor mi lesz ha majd nem lesznek a szülők? Bankot kérjük hogy minden hónapban dobáljon hozzánk pénzt? Egyébként is az embernek valamikor meg kell tanulnia önellátónak lenni, és nem a szülőktől függeni! Egyáltalán örüljünk, hogy manapság már olyan szülők vannak, (tisztelet a kivétel) akik nem zavarják el a gyereküket dolgozni 18évesen! Szóval Dr.House, nem kéne annyira offolni senkit sem, még ha rendőr és nem látszik értelmesnek, mert senki se (habár valakik vagyunk azért) tökéletes! Mindenki keressen előbb magában hibát mint másban! Ez az oldal nem arról szól, hogy a másikat leoffoljuk! Köszönöm megértésed!

2010. jún. 2. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!