Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Hogy tudnám rávenni a barátnőm, hogy esti suli mellett dolgozzon?

Figyelt kérdés
Hozzám szeretne majd költözi, és velem szeretne élni, de dolgozni nem akar majd, mert tanulni fog még estin 3 évig és mivel minimálbéren vagyok, így nem tudnám őt eltartani! És nem is akar erről már beszélni többet mert akár mit mondok neki erről ő akkor se fog dolgozni, de még otthon végezhető munkát sem akar! mit csináljak, hogy vegyem rá?
2010. máj. 17. 13:59
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
89%
Ha nem tudja felfogni, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Többre vágyik, legkésőbb az iskola elvégzése után amúgy is elhagy, bár az ilyen típusú csajok már a suli alatt találnak egy módosabb osztálytársat.
2010. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Van az emóció és van a ráció.


Ezek itt most nem találkoznak össze.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de benned sem!


Ha egyszer világosan látod, hogy nem fogod tudni eltartani, akkor mi a további kérdések értelme? NINCS összeköltözés, amíg nem tudtok megoldást a helyzetre. Mert értelmetlen. Vagy mik a szándékaid? Te fogsz eladósodni, hogy ő nálad lakjon, ÉS ne kelljen dolgoznia??? Vagy hogyan? Mert akkor a te ítélőképességedet is elhomályosítja valami... :|

2010. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne költöz vele össze amíg nincs jövedelme. Ne hagyd magad.

Kérdezd meg töle mégis miből vesz magának ruhákat, smiknet, cipőt mert te ezzeket nem tudod neki bíztositani.

Gyakran szekáld ezzel, a helyedben én nem költöznék össze egy ilyen hozzállású emberrel.

2010. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
88%

esti suli...az vagy 2 hétköznap estét jelent vagy péntek-szombat 8-8 órát,de nem többet...


mit csinál ezen kivül?


(nappalis vagyok,3 hét és államvizsga,és emellett 12 órázok sokat...és van időm a páromra...)


ő ezt miért nem tudja?

23/N

2010. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy még egyszer át kellene gondolni ezt a kapcsolatot, ha hosszú távra is csak az élősködést tervezi.
2010. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Nem is akarok összeköltözni! Így nem! Nem fogok még egyszer anyagi csődbe menni egy nő miatt, akár mennyire is szeretem. Azt mondja hogy addig anyukájánál lesz akkor! De mit akar?? Ha nem megy dolgozni egész nap otthon lesz és az anyuka meg apuka eltartja? Mert szerintem nem fogják eltartani a szülei se!
2010. máj. 17. 21:55
 17/49 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy arra számít, hogy Te eltartsd, a szülei lehet, hogy támogatják. Miért nem akar dolgozni, sokat kell tanulnia? Részmunkaidő jó lenne neki, én is olyat keresek, csak az a baj, hogy olyan nem sok van.
2010. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
75%
Az már a szülei baja.
2010. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem szereted igazán ezt a nőt, mert ha szeretnéd akkor mindent megtennél érte, a tenyereden hordoznád, és inkább azt akarnád, hogy ne a kezét koptassa hanem okosodjon egy iskolában. Ahol neked van lakhelyed, kajád, ott a szerelmednek is biztos jutni fog ezekből, hiszen nem nagy az eltérés egy ember és két ember igényei között. Ha nagyon akarnád, a barátnőd is el lehetne ott ahol Te vagy, talán más oka van, hogy nem akarod, hogy oda költözzön.
2010. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
69%
Húúú az utolsó mit fog kapni... Én nem szólok semmit...
2010. jún. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!