Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a barátnőm...

Hogy tudnám rávenni a barátnőm, hogy esti suli mellett dolgozzon?

Figyelt kérdés
Hozzám szeretne majd költözi, és velem szeretne élni, de dolgozni nem akar majd, mert tanulni fog még estin 3 évig és mivel minimálbéren vagyok, így nem tudnám őt eltartani! És nem is akar erről már beszélni többet mert akár mit mondok neki erről ő akkor se fog dolgozni, de még otthon végezhető munkát sem akar! mit csináljak, hogy vegyem rá?
2010. máj. 17. 13:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
72%

01.34-ről egy reklám jut eszembe:

...személyi hitel, minek? Van nekem a Carlo. Mindent megkapok tőle, lakást, luxusutat, cabriót... és nem ám kölcsönbe!

Kérdező, akarsz Carlo lenni..? :)

2010. jún. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Hát barátom! köszi de nem :D :D
2010. jún. 1. 05:16
 23/49 anonim ***** válasza:
92%

01.34-es után szabadon:


Ez a lány egyáltalán nem szeret Téged, de mást sem saját magán kívül, mert mindenkit ki akar használni. Igazán nem értem, miért gondolja bárki, hogy 1 ember, vagy 2 ember megélhetési költségei alig térnek el egymástól. Talán a fűtés számla nem változik, de még ez sem biztos, mert ha valaki állandóan otthon van, akkor bizony nappal se lehet spórolni a gázzal. Talán a villanyszámla nem emelkedik a duplájára de tuti több egy kétszemélyes háztartásban, mint egyszemélyesben. Ezen kívül minden másból a duplája kell. Kétszer annyi víz fogy, kétszer annyi a kaja költség, a háztartási szerek, a ruha, cipő, miegymás... A kisasszonynak tankönyv, füzetek is kellenek, meg kozmetikumok, így én igen durvának tartom, hogy ő eleve ezekről a költségekről még beszélni se akar és előre kijelenti, nem kíván dolgozni. Szép kilátások a jövőre nézve. Jól gondold meg, egyáltalán szabad-e ezzel a lánnyal bármikor is összeköltözni, de az egészen biztos, hogy nagyon gyerekes még a felfogása.


48N, két felnőtt fiú anyukája

2010. jún. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
54%

szerintem nem egyezik az elképzelésed az övével. Addig tényleg ne mert csak baj lesz belöle.

Halkan megjegyzem én sem dolgoztam esti mellett mert nem ment, ahogy elkezdtem dolgozni, nem sokra rá már nem bírtam a sulit. Így 2 évem is ráment azaz befejezetlen maradt. Van, akinek nehéz a felfogása, ezt el kell fogadni. És találtam olyan párt, aki vállalta az összeköltözést 130 ezer netto mellett, hogy csak ö dolgozik.

Mindkettötöknek igaza van valahol ezért mondtam, hogy ha nincs egyetértés addig ne költözzetek össze. De ne kényszerítsd a munkára semmiképpen.

22/L

2010. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
80%

08:24 pasija se normális...

esti suli mellett nem lehet dolgozni? én nappali egyetem mellett dolgozok,és nem felfogás hanem akarat kérdése...

párom is egyetem mellett melózik...

nehogymár ne legyek arra képes amire egy pasi...nesze neked feminizmus...


össze ne költözz vele,mert nyakam rá hogy "vélelen" rögtön teherbe esik,aztán közli,hogy ő háztartásbeli lesz,onnatol meg nem szabadulsz tőle...tudom,látom

22/N

2010. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
75%

Az esti sulit véletlenül nem pont a dolgozóknak találták ki?? És nappali tagozat mellett nem büfészakon is lehet dolgozni, ha valaki akar.

Azt hiszem, épp elegen megerősítettek abban, hogy ezzel a lánnyal ne költözz össze, az én tanácsom ide már nem is kell. A barátnőd el van tévedve cseppet...

2010. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsokat!

Nem isten ments hogy még egyszer megjárjam a poklok poklát egy nő miatt! Addig nem amíg azt nem mondja, hogy ok, Elmegy dolgozni! A lány nem akar kihasználni csak kicsit másabb a felfogása mint nekünk! :S Amúgy meg gyerekről nem is akar hallani! Amúgy meg meghalna értem!

2010. jún. 1. 08:55
 28/49 anonim ***** válasza:
55%
Kuka! Az ilyen csajt nem szabad eltartani és minél előbb szakítani kell vele! Ennek a csajnak tényleg egy Carlo kell, mert úgy gondolja legyen elég fizetség, ha néha szétteszi a lábát!
2010. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
41%
Engemet is régebben a férjem tartótt el.A fizetését mind odaadta nekem.Persze ehez az is hozzátartózik,csak kajára meg rezsire költöttem.Ruhákat nem vettem szionte semmit,csak ami nagyon kellett,meg nyaralni sem voltunk,se fodrász semmi.Nem telt rá.Szerintem abban is van igaszság,ha te szeretnéd nem erőszakoskodnál vele,hogy menjen el melózni.Kaját csak tudsz neki adni,nem?A rezsit meg ugyis kell fizetned!Ha olyan férfi lennél(pesze ehez a nőnek is olyanak kell lennie,nem költekezőnek),akkor oda is adnád neki az egész fizetésedet!ÉN nekem biztos nem kellene olyan férfi mint te!!!!!
2010. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
55%

11:13:

amilyen a helyesírásod,a férjed full hülye lehet ha ilyen nőt elvett...

sztem te se kellenél a kérdezőnek:D

2010. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!