Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne akarjak minden percérő...

Hogy ne akarjak minden percéről, cselekedetéről tudni?

Figyelt kérdés

Saját magam kergetem őrületbe ezzel...tudni szeretném mikor kivel mit csinált beszélt,minek,miért...mindent...

Gyakorlatilag kérés nélkül számol be mindenről,meg nagyon nincs is nélkülem csak mikor meloban van,meg oda-vissza uton kocsiban,de áhh...én vagyok beteges,az fix.

És ahogy telik az idő,egyre rosszabb...

Az elején eszembe nem jutott ilyen,de azóta eltelt nagyjából 3 év,és katasztrófa...okot nem adott sosem hogy bizalmatlan legyek,meg türelmesen válaszol bármit kérdezek,de akkor sem múlik el...

Hogy szoktassam le magam erről?

(próbálok nem kiváncsiskodni állandóan,de ismer annyira hogy nézésemből látja,hogy kifurja az oldalam,hogy épp ki hivta,vagy akármi)

23/N


2010. máj. 17. 08:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem vagyunk házasok,23 évesen fialatal vagyok én még ahhoz,meg akkor onnantól mindenki azzal nyaggatna,hogy mikor lesz már gyerek (most a mikor megyek már férjhezzel,ez még birható,gyerekkel hagyjanak békén:D)



párterápia...40fokos lázzal sem orvoshoz vihető pasiról van szó,neki mind1 hogy milyen orvos,közelükbe nem megy


igazából nekem jó ő igy féltékenyen,meg meghuzatva néhe,neki meg én,egyetlen problémám ezzel kapcsolatban,hogy saját magam akasztom ki...

2010. máj. 17. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha mind2 ilyenek vagytok, akkor szerintem nincs gond. Mi is hasonlóak vagyunk a párommal és már jópár éve nagyon boldogok vagyunk együtt. Sose volt ilyesmiből gond, hogy miért kíváncsiskodik a másik vagy hasonlóak. Igaz, mi a legjobb barátok is vagyunk és szórakozni is mindig csak közösen járunk el. Nekünk ez bevált.
2010. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nincs a kiváncsiskodásból probléma,pedig nézegetjük egymás email/msn/telefon akármit,de mivel nincs titkolnivaló,ezért nincs belőle veszekedés sem

és igen,szórakozni meg mindenhova csak együtt,meg ő az egyedüli bizalmasom is,ahogy én neki...


csak nah...később se lesz baj ez a kiváncsiskodás,mindent tudni akarás? (bár 3 év alatt nem volt baj,de akkor is)

2010. máj. 20. 16:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nála is ugyanez megmarad, akkor szerintem nem. Legalábbis nálunk nem lett probléma :)
2010. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!