Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne akarjak minden percérő...

Hogy ne akarjak minden percéről, cselekedetéről tudni?

Figyelt kérdés

Saját magam kergetem őrületbe ezzel...tudni szeretném mikor kivel mit csinált beszélt,minek,miért...mindent...

Gyakorlatilag kérés nélkül számol be mindenről,meg nagyon nincs is nélkülem csak mikor meloban van,meg oda-vissza uton kocsiban,de áhh...én vagyok beteges,az fix.

És ahogy telik az idő,egyre rosszabb...

Az elején eszembe nem jutott ilyen,de azóta eltelt nagyjából 3 év,és katasztrófa...okot nem adott sosem hogy bizalmatlan legyek,meg türelmesen válaszol bármit kérdezek,de akkor sem múlik el...

Hogy szoktassam le magam erről?

(próbálok nem kiváncsiskodni állandóan,de ismer annyira hogy nézésemből látja,hogy kifurja az oldalam,hogy épp ki hivta,vagy akármi)

23/N


2010. máj. 17. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Akaraterővel! Másképp nem tudod! Mert ez a viselkedés valóban beteges! De legalább látod a hibád. Ha így folytatod, elveszíted!
2010. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akaraterővel tudom azt,hogy nem kérdezek,befogom a szám...ez megy,bár ismer,elmond mindent magától,kérdeztem többször is,annyit reagált,hogy ez legyen a legnagyobb hibám...
2010. máj. 17. 08:40
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát pedig ebből jön a vádlás, az érzelmi zsarolás, féltékenységi rohamok. Amikor kezdi mondani, jelezd hogy hagyja, bízol benne. Kutya nehéz, de próbáld kibírni.
2010. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül nem megy, fordulj pszichológushoz, mert a beteges féltékenység önbizalomhiányból fakad. Nyilván azt te is tudod, hogy ha így folytatod, egy amúgy jó kapcsolatot teszel tönkre.
2010. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rád jön a féltékenykedés, mindig gondolj arra, hogy ha megint utat engedsz a hisztidnek egyszercsak besokall és el fog hagyni... Nem sokáig tolerálják ám ezt a pasik, hiába mondja a barátod, hogy ez legyen a legnagyobb bajod, egyszercsak bele fog unni.
2010. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van saját "életed", saját programjaid nélküle?
2010. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is olyan mint te. Az órületbe kerget! Többször is szakitottunk már emiatt. Az én párom olyanokat csinál, hogy időnként követ mindenfelé a városban. Volt hogy órákig követett, ahogy sétáltam a barátnőmmel, bokrokban bujkál, eldobja biciklijét hogy ne vegyem észre, stb... Tudod, hogy milyen zavaró visszahallani a nap végén, ahogy részletezi, hogy mikor melyik úton merre mentem, melyik üzletbe tértem be, meddig voltam bent, stb...?

A barátaim el sem hitték, amig egyszer fel nem bukkant a semmiből, és el nem mesélte, hogy hol látott minket, és hol mit csináltunk.

Volt hogy bedugva hagytam a webkamerát, és mikor meglátta, rámfogta, hogy valami pasival kameráztam(!)

Ebből is hatalmas vitánk volt! Ne légy ilyen, mert elveszited egszer! Bird ki!

2010. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hasonló ő is hozzám,igazából mielőtt vele megismerkedtem,nem voltam ilyen egyik pasimmal se,tettem magasrol arra melyik merre kódorog mikor épp nincs velem,volt kismillio jobb dolgom...

aztán jött ő,bennem null féltékenység,ő meg nagyon az volt kezdetektől...aztán átragadt rám...


saját tevékenységek...12órázós melo+egyetem mellett örlök ha kettesben vagyunk,bár igazából ha időm lenne akkor sem lenne ülönprogram nagyon,mert azért meg ő hisztizik...

jól megtaláltuk egymást:D

2010. máj. 17. 09:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Ti házasok vagytok?
2010. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, most akkor melyikőtök a betegesebb? :D

Párterápia?

2010. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!