Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rájöttem hogy...

Mit tegyek? Rájöttem hogy anya megcsalta aput!

Figyelt kérdés
Már régebben is furcsa volt, sokat veszekedtek.. De tegnap voltam buliba,és észre vettem hogy anya csókolozik egy pasival a kocsiba!! miközbe apa meg dolgozott-.-" és egész végig követem, hogy biztos legyek abban amit láttam.!és Tényleg ő volt! Annyira rossz érzés!! Egyszerűen undorodom tőle! Köszönöm a válaszokat.! 17L
2010. máj. 16. 14:57
 1/6 anonim válasza:
71%
Sajnálom :S Szerintem először is beszéld meg anyukáddal, hogy miért tette stb... :(
2010. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elsőnek édesanyáddal beszélj. Ne undorodj tőle, ő is csak ember, gondolom a kapcsolatuk édesapáddal már kihűlt, és most ismét rátalált a szerelem, de nem mer kilépni a házasságból, vagy nem akarja megbántani apukád, ezért titokban csinálja.

Igen, hibázott, amikor ezt tette, de valószínűleg ő is fél a következményektől. Ne ítéld el ezért, de mondd el neki, hogy mit láttál, és hogy úgy lenne méltányos, ha ő mondaná el apukádnak, különben te leszel kénytelen megtenni.

Tudom, hogy fáj ezt látni, de próbálj megértő lenni és igyekezz elkerülni a további huzavonát.Ha már nem szeretik egymást, nincs közös jövőjük, csak a boldogtalanság.

Most neked kell erősnek lenned,és megakadályoznod a további szenvedést...

2010. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
először is fontos, hogy teljesen megbizonyosodj a dologban, és utána ülj le anyukáddal beszélni, kérdezd meg tőle, miért tette...lehet, hogy igazából szereti apukádat, de meg kell beszélned vele :(
2010. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

TE ne tegyél az égvilágon semmit!

Nem a te dolgod, még ha nagyon fáj vagy nagyon megdöbbent, akkor sem!

Ezt anyukádnak, de főleg a szüleidnek kell egymás között elintézniök. Ha a végén valami nagy baj lenne a dologból, mert te beleszóltál és esetleg valamit rosszul értelmeztél, soha nem fogod magadnak megbocsátani, hogy miattad történt! Most egyenlőre csak várni tudsz, ennyi. De megértlek, és szívből sajnállak!

2010. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15:07-nek: márpedig, ha nem tudnak a szülők egymás dolgáról, nincs mit elintézni. a többi válasszal egyetérrtek. nemkell mindjárt az apuhoz szaladni, az anyuval próbáld megbeszélni, és rávenni, hogy kérjen elnézést a férjétől (intelligensen). sok sikert!! :)
2010. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kell undorodnod.Biztos meg van az oka amiért ezt tette!!!!!!!!!Apukád egy SZENT?
2010. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!