Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz most velünk?

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés

A párom és én külföldön vagyunk. Elég nehéz melóhoz jutni, sok kudarc ért bennünket, főleg a vőlegényemet.Hazautaztunk 3 napra, és ő rosszul lett megint(már korábban is volt rosszul)Otthon maradt. Gyanítom idegösszeroppanása van, lehet hogy azért produkál testi tüneteket. A baj az, hogy úgy érzem magamra hagyott a bajban, mégha nem is szándékosan.(szép kis közös tartozásaink vannak, amiket együtt halmoztunk fel, és együtt kellene törleszteni, és ez most mind a nyakamba szakadt, plusz a kinti megoldandó dolgok is)

Úgy érzem sok ez nekem! 5 éve vagyunk együtt, nem kis idő. Azt mondja szeret, de nem tudja mi lesz. Korábban mindíg mondogatta, hogy egy gyenge embert fogtam ki, és mindig csak miatta van gondom.

Lehet hogy fel kell készülnöm arra, hogy nem jön vissza ki hozzám? Én szeretem, de megígértettem vele, hogyha meggyógyul, és módjában áll utánam jönni, akkor mondja meg, ha nem akar! Ne áltassam magam!

Az a gondom, hogy nagyon hiányzik, csak telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot, az meg neki drága, így csak ritkán fogunk beszélni! Miért az az érzésem, hogy szeret, de el akar engedni? Hogyan viseljem el ezt így? Rendesen beszélni sem tudunk. Véleményeket, és tanácsokat várok!Még annyit, hogy ha kiderül a vizsgálatoknál, hogy szervi baja is van, én haza megyek hozzá. Most kivizsgáltatja magát otthon, hogy mi lehet a baja.


2010. máj. 15. 16:24
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem várd meg míg kiderül mi lehet a baja.

A problémáitokat együtt kell megoldanotok. Le kell ülni és megbeszélni, mond el neki hogy te úgy érzed elakar hagyni téged. Ha bízol benne akkor hidd el majd azt amit ő mond ott.

2010. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Jól mondja,gyenge ember.Nehogy már most kapjon idegösszeomlást mikor ott vannak a tartozások!Ennyi erővel neked is lehetne valami bajod,mégsincs..És hogy gondolta,te majd egyedül mindent megcsinálsz?Én nem sajnálnám a helyedben,számomra elvesztené férfi mivoltát.
2010. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
17:09-es: szerinted valaki akkor kap idegösszeomlást, amikor akar, vagy amikor minden rendben van az életében? Mert ha igen, akkor elég hülye vagy.
2010. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeret téged,ne hidd azt hogy nem!! :)

Azért gondolkozik ezen,mert nem tudja hogy mi a baja,lehet hogy máshol fog kezelést kapni,ha olyan beteg!! Ő nem akar neked rosszat!! A gyenge embert meg szerintem csak elkeseredésében mondta,de nem bántásnak,és nem célzásnak,hogy szét fogtok menni!!

Haggyál neki egy kis időt,míg felépül,utána pedig minden jó lesz megint. :)

2010. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen országban laktok,tudsz eleget keresni a lakhatáshoz?
2010. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha mellette akarsz lenni, bíznod kell benne. Ami nem azt jelenti, hogy nem figyelhetsz oda apró dolgokra. De ha előhozakodsz a félelmeiddel, hogy félsz, hogy el akar hagyni téged, akkor úgy érezheti, hogy megrendült benne a bizalmad. Szerintem is érdemes kivárni szépen, nyugodtan, hogy mi a baja. Ha tartjátok a kapcsolatot, akkor erről úgyis tudni fogsz. Ha meggyógyult, utána már dönthettek, hogy kinek mi a kényelmesebb, hogy kint akartok e maradni, vagy haza akartok jönni. De ezt tényleg nektek kell megbeszélni. A bizalmatlanságot hangoztatni pedig szerintem nem jó megközelítés, főleg, hogy csak gyanakszol...
2010. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyü helyzetben, az tény. Nagyon ugy néz ki, hogy a barátod a teljes idegösszeroppanás szélén van, lelki békére lenne elsősorban szüksége. Nehéz helyzetben vagytok mint ahogy leirtad, és ez erősen fesziti, sok a kétely benne a jövőt illetően is. Nehéz igazi kiutat találni ebből a helyzetből, sok a talány. Az orvosi kezelésre, kivizsgálásra feltétlen szüksége van, kérjétek ki feltétlen a további teendőket, (esetleg Te külön is kérj tanácsot a kezelő orvostól) és oszd meg bánatod szüleiddel, vagy más bizalmas felnőttel. Ne cipeld egyedül a terhet, hisz Te is összeroppansz a terhek alatt. Kivánom találjatok valami arany középutat. Sok szerencsét.
2010. máj. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a véleményét! Angliában vagyunk, ill. a párom most otthon.

Azóta már elment orvoshoz, vért vettek tőle, gyógyszert kapott, pszichológushoz küldték(ott is volt már), és ideggyógyászatra is megy csütörtökön. remélem jövőhéten már többet tudunk róla, az eredmények nagyrésze meg lesz.

Kapott magne B6-ot az émelygéseire, segít neki azt mondta, jobb a hangulata. Beszedett egy tablettát abból, amit a pszichológus adott neki, de azt mondja attól megint rosszul lett, így többet nem veszi be.Most már várja, hogy jöjjön ki hozzám, eddig nem is mondta ezt.

Érzem, hogy rendbe jön szép lassan minden. Köszönöm mégegyszer a válaszokat, mindenkinek szép napot!

2010. máj. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!