Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz velünk? Szerintetek...

Mi lesz velünk? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem lett a férjemből.10 éve élünk együtt,van egy 3 éves lányunk.A férjem újabban kimaradozik.A múltkor belenéztem a telefonjába és láttam hogy egy nőt (állítólag kolleganője)többször felhívott.Rákérdeztem tőle ő azt állítja semmi sincs köztük.Azért furcsának találom a helyzetet.Szerintetek én fújom fel a dolgot?Én mondtam neki ha viszonyuk van én elválok és viszem magammal a kislányt.Gondolom most nem tehetek mást mint szemmel tartom.
2010. szept. 24. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a válással fenyegetés csak ront a dolgon. ha van is egy alakuló viszonya,az otthoni zsarolástól csak méginkább elmenekül. a férfi egyszerű lény,oda megy,ahol nem bántják,mert ez a könnyű út,és sokszor nem látja át,mit veszíthet. ezért okos asszony szerelemmel hódítja vissza a férjét,nem rúgásokkal. sok szerencsét,remélem,minden rendbe jön nálatok.
2010. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát igazából nem tudnék én sem dönteni.

Mondjuk olvastam a neten egy cikket, hogy inkább ne nézzünk bele a párunk telefonjába, mert elég érdekes dolgokat találhatunk. Én csak annyit tudok neked javasolni (nem kötelező megfogadni), hogy próbálj nyugodtan, higgadtan leülni vele, és beszéljétek meg a dolgokat. Ha eddig egy kiegyensúlyozott házasságban éltetek, és minden problémát meg tudtatok beszélni, akkor ez is menni fog! Arra meg ne várj igen választ, hogy megcsalt-e, mert pasi... Le fogja tagadni. Én is ebben a helyzetben vagyok, csak nálunk nincs még gyerek. Én így oldottam meg, tudtam, hogy van valakije, de leültem vele, megbeszéltük a dolgokat, persze természetes módon tagadott, tehát ha már ezt nem mondja el, akkor már tényleg nagy a baj... Mondjuk neki kell elszámolnia a saját lelkiismeretével. Miután leültem vele ezt megbeszélni, és letagadta, úgy voltam vele, hogy nem érdekel, ezért egy 8 éves kapcsolatot nem rúgok fel, megnézem mi lesz a továbbiakban, megnézem hogyan viszonyul hozzám, adok neki egy kis időt, és ha nem működik, akkor nem kell erőltetni. De nektek ott a kislány, akire gondolnotok kell. Igaz a mai világban egy gyerek már nem tart össze. De akkor menne a procedúra, hogy kinél helyezzék el, és a többi... Ezért tanácsolom én azt neked, hogy higgadtan próbáljatok leülni, és megbeszélni. Ha szeret, akkor nemcsak a társa vagy, a felesége, de a barátja is, akinek mindent elmondhat.


Remélem sikerrel jársz majd!

Nagyon szorítok Nektek, hogy rendeződjenek a dolgok!

2010. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek igaza van!azért nem árt szemmel tartani,kiindulva abból hogy a legtöb pasi azt is tagadja ami már nyilvánvaló.
2010. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt kellő önbizalmam és jövőképem, de ha a pasi menni akart /volna/ soha nem küzdöttem /volna/ meg érte. Aki menni akar, menjen Isten áldásával!
2010. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem civakodni, telefonban kémkedni és fenyegetőzni kell!!!

Először magadban tisztázd, hogy fel tudsz-e nézni még rá, érzel-e iránta: megbecsülést, tiszteletet, szeretetet netán szerlemet?

Itt elágazik a folyamatábra:

-Ha a fenti kérdéssorra igenekkel válaszolsz, akkor tiszteld meg saját magadat (is) azzal, hogy leülsz a férjeddel és átbeszélitek a kapcsolatotokat, megkérdezed tőle, hogy fel tud-e nézni rád és tisztel-e stb. Ha ő is így érez, akkor próbáljátok megoldani a pillanatnyi konfliktusokat, menjetek el egy jót kirándulni a kislánnyal együtt és újra összeahangolódhattok. (Ezeket hívják a kapcsolat hullámvölgyeinek. Azért hullámvölgy, mert felfelé is van út, különben szakadés lenne)

Ha ő nem érez irántad már így, vagy a fenti kérdésekre a te őszinte válaszod nemleges, akkor jön a következő pont.

-Tehát, ha kibékíthetetlen, végleges elhidegülés van, vagy nem tudtok egymásra felnézni, akkor nem fenyegetőzni kell, hanem elválni.

Ennyi. Az érzelmi intelligenciát mindkettőtöknél fejleszteni kellene.

2010. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mostanában gyakran olvasok ehhez hasonlóakat és igazán nem értem a pasikat!!

Nyugodt, biztos családi háttér, szerető feleség, gyönyörű gyerek..sokunknak ez nem adatott meg:(igy nekem sem...

Ilyenkor ölni tudnék..mi a frásznak kell még kalandozni, félrek...ni??

Ha ártalmatlan dolog és egy félreértés, akkor megbocsájtható.De ezt nyugodtan, higgadtan meg kell, hogy beszéljétek.

Ha viszont van alapja-ezt neked kell majd kideriteni, mert a pasik azt se vallják be, ami tény,feltéve ha irásos kinyomtatott bizonyitékot tolsz az orra alá-,akkor gáz van...de nem reménytelen, még helyrehozható.

Ha a véleményemre vagy kiváncsi: én az első!-és nem a sokadik-bizonyított félrelépegetés után ajtót mutatok!

És ne jöjjön a "sokat ittam,nem voltam józan,elcsábitottak.."maszlaggal, meg hasonlóval.

Vagy egy életre szövetségesünk a társunk,vagy sem.

Ha ezt nem tudja bevállalni, akkor nincs értelme az együttélésnek,családalapításnak stb..nek.

2010. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sűrűn kimaradozik, egy nőt pedig többször felhívott. Bizonytalan a helyzet, vagy-vagy megcsal, vagy nem. Ez itt a kérdés? Légy óvatos, ha már megemlítetted neki a dolgot, lehet visszahökköl, mégis előbbrevalóbb a család, mint egy cicababa, és nem maradozik ki többet, véget vet a lamúrnak. De most még ne fenyegesd semmivel, várjál. Mert ha naponta ezzel üldözöd, valóban egyedül maradsz a kislánnyal.
2010. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!