Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Férjem nagyon...

Mit csináljak? Férjem nagyon erőltetti a gyerek vállalást. Én még nem szeretnék. én 26 éves vagyok ő 30. Ez miatt nagyon sokat veszekedünk szinte majdnem mindennap:- (

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de félek hogy ez a házasság rovására megy.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 15. 10:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"iszont ez mellett egy csomó más dolgot is el lehet nagyon adni. Gondolkodni kéne, gondolkodni.... "


PÉLDA!

Gondolkodni én is tudok de ha semmi konkrétat nem mondasz azzal csak magad minősíted!

2010. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fogok konkrét dolgot mondani, mert akkor már elárulom magam. Bocs. Ez van.
2010. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Erre számítottam.


Szerinted ki veszi be ezek után amit mondtál?


"Nem fogom elárulni magam"


mert ha pl azt mondanád hogy menj korrepetálni, taníts nyelvet stb stb azzal tényleg elárulnád magad.


Nem tudsz semmit se mondani (mert ha tudnál, akkor nyilván azt is tudnád hogy egy ötlet csak fél siker, a lényeg a megvalósításon múlik - de honnan is tudahatnád, kilóméterekről bűzlik hogy csak nagyot akartál mondani, semmi tapasztalatod sincs.)


Ja, cáfolj (fentebb adtam pár ötletet, elég 2-3 szó nem üzleti tervet kérek) meg és mindent visszavonok

2010. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!