Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Férjem nagyon...

Mit csináljak? Férjem nagyon erőltetti a gyerek vállalást. Én még nem szeretnék. én 26 éves vagyok ő 30. Ez miatt nagyon sokat veszekedünk szinte majdnem mindennap:- (

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de félek hogy ez a házasság rovására megy.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 15. 10:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
7%
egyetértek az előzővel.Engem az "anyósom" cseszeget ezzel, nem jut el az agyáig, h mikor lesz már unokája (51 éves), mert hogy már annyira unokázna. Én 25 vagyok, doktorit csinálok, nem azért tanultam ennyit, hogy semmire ne vigyem, szeretnék valamilyen alapot teremteni magamnak, meg a majdani gyerekemnek, na, és persze ehhez hozzátartozik az is, h a gyes után azért ne a munkanélküliek számát gyarapítsam. A világból ki tud keregti, mikor azzal jön, hogy nem kell olyan igényesnek lenni, meg nem kellenek nagy igények...ja...hogy ő 20 évesen szült, gyári munkás volt, de régóta rokkantnyugdíjas, a földet túrják, hogy legyen miből megélniük, és a fiukat 30 éves nekem kell "nevelni", hogy mi az a pénzügyi felelősség, mert egyébként bármennyit keres, elveri mind, és hiánya van. Félreértés ne essék:nem a földdel foglalkozókat akartam leszólni, csak hála a jólképzettségüknek, és a biztos alapjaiknak, szerintem az még el se jutott a tudatukig, hogy miből élnek majd, ha öregebbek lesznek és nem bírnak el a földdel. És erre akarna rábeszélni...mert azt látja az utcában, h mindenkinek baba...igen, gyakorlatilag a putriba, meg még a szocpolért (aki még felvehette), meg anyukáékhoz az egyszobába, meg a nagy büdös semmire, és még örül is a gyesnek a legtöbbje, mert legalább van vmi bevétel...Hát kösz nem..nem túlélni akarom az életem, hanem megélni, és ehhez sorja van mindennek
2010. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

14.01

Nem vagy te egy kicsit túl beképzelt??!!

Ha a te elmondásod szerint mindenki OKOS ÉS ÉRTELMISÉGI lesz, akkor ki fog dolgozni a gyárakban?? Ki fogja megcsinálni a kétkezi munkákat??

30 évesen is lehet csak úgy felelőtlenül gyereket szülni, és az sem jobb ha csonka de gazdag családban nő fel a gyerek, mert ugye a sok értelmiségi annyira értelmiségi hogy meg sem tudják beszélni a problémáikat egymással, inkább külön mennek. A szingli diplomás nőkről meg már ne is beszéljünk, amikor éppen csak hogy becsúszik egy baba. VAgy mikor eszeveszetten üldözi már a férfiakat a 30-as életkorhoz közeledve, mert neki mindenáron gyerek kell.

2010. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%

Csak akkor vállalj gyereket ha:

1. NAGYON AKAROD!

2. egyedül is eltudnád tartani!


Nem vagytok házasok? (ezt írtad) Akkor minek követelőzik? (meg amúgy is)

Én pl. még várnék a te helyedben 3 évet, és akkor már te is szeretnéd.

Hova fut a pasid? Ketyeg az órája? Nane már egy pasi 35 évesen is képeset gyereket csinálni!


Istenem, ilyen hülyeségen veszekedni... ezt úgyis a nő dönti el. És a férjed /párod kivárja, nem fog elfutni az idő...

26 évesen még fiatal vagy, éljél és biztosítsd be magadnak az anyagi hátteret!

2010. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

2Ő 24 éves és már nagyon idősek a szülei (ők se siették el a szülést, mert DIPLOMÁZTAK és karrierük is lett, és most VAN MIBŐL MEGÉLNIÜK).

24 éves korára olyan érett a "gyerek", hogy mindene megvan (SAJÁT EREDMÉNYÉBŐL) otthon van a politikában, a művészetben, tanulmányaival első helyen van, készül a doktrorira, magánélete rendben stb.stb. "


nekem is van ilyen ismerősöm

4.éves jogra jár és most vett magának egy kocsit saját ösztöndíjából.

Nagyon büszke rá hogy saját erejéből meg tudta venni.

Csak éppen azt felejti el hogy a megélhetését, szállását, kajáját, havi 30-40ft-os ruhavásárlásait, tankönyveit, nyaralásait otthonról finanszírozták a szülők.


Hát igen , ez is egy módja annak hogy ÖNNÁLLÓAN megteremtsd magadnak az egzisztenciát, ha a saját pénzed nem költöd mert egyébként mindent a segged alá raknak


(nem gyanúsítom ezzel a párodat csak elég sok ilyen érett és önnáló fiatalt ismerek, de gondolom a tiéd nem ilyen különben nem írtad volna be)


A későbbi gyerekvállalással az a gond hogy a gyereknek kell testvér, egykének nem jó lenni

2010. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

De sok okos ember van itt. Az 1. oldalon lévő HSZ tisztán leírta, hogy saját önerőből hozta össze a fiatal a dolgait.


Én se engednék szülni a sok prolinak. S igenis. Az ember tanuljon és ne TV-néző proli legyen.

2010. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

A 14.29-es anyósának meg üzenem, hogy ha annyira gyerekezni akar, akkor szüljön saját magának egyet. Mit képzel már? Majd te eldöntöd, hogy mikor akarsz szülni. Nehogy már ő mondja meg.


Egyszerűen borzasztó, hogy mennyi itt a sok irigy ember. Irigyek vagytok azokra akik tanulni szeretnének és elérni esetleg valamit az életben?


Szerintetek minden 30-as sikeres nő a faszik után kapkod, hogy lehessen már gyereke?


Mekkora egy irigy társadalom ez a magyar (nők)! Tisztelet a maradék kivételnek...!


Azok a nők, akik 30-asok és elérnek vmit az életben és nem hagyják magukat alávetni a prolizmusnak, azoknak a nőknek nincs szükségük arra, hogy kapkodni kelljen a férfiakat, mert ők sokkal több férfit kaphatnak meg (nem alkalmi szexre!!) mint az elvált nagy p..csájú hamburgerzabáló és Maunika só néző 1-2 gyerekes 30-as "családanyák". Ennyit erről.

2010. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"De sok okos ember van itt. Az 1. oldalon lévő HSZ tisztán leírta, hogy saját önerőből hozta össze a fiatal a dolgait.

"


Lol.

HA olvastad volna amit írtam az én ismerősöm is azt mondja hogy önerőből hozta össze a dolgait.

De kiváncsi lennék az első oldalon lévőnek hogyan sikerült tanulás mellett TISZTÁN ÖNERŐBÖL megvalósítani a dolgokat(esetleg adhatna tanácsokat is, jól jönne mert én otthonról nem kapok semmit és nem igazán telik suli mellett lakásra és egyebekre), mert amíg egy petákot is kapott otthonról, az egész csak duma

2010. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ja, és 30on felül nem lehet férfit találni? Hm. Akkor érdekesek ezek a gondolatmenetek. Én pl. tegnap voltam forgatáson Budapesten és tele volt a helyiség 30-40 közötti egyedülálló férfiakkal (akiknek esetleg még nem jött össze, vagy ők is inkább építik a jövőjüket még) akik normális emberek, nem szexpartnerek, nem züllöttek és nem prolik. Ha én 30on felüli lennék (25 vagyok és párkapcsolatban), akkor ott simán találtam volna értelmes, normális, szeretni való párt.

S ilyet nem csak a médiában talál az ember, hanem az utcán is. Egy 30as nő egyáltalán nincs elveszve. Sőt...több esze van. Szerintem.


Na, lehet fikázni...prolcsik.

2010. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ha nekem nem telne lakásra pénzem és nem támogatna senki, akkor megfognék minden lehetőséget és nem a neten sírnék névtelenül, hogy de szar nekem.


Ha nem tudsz megélni, akkor mennyé ki külföldre és ott 4-5 év alatt össze tudsz kaparni magadnak pénzt. Egy csomó ismerősöm ezt teszi például. Összejön egy lakásra való kint, csak élelmesnek kéne lenni hozzá.

2010. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
"Lol." ? Nem tudsz értelmesen beszélni?
2010. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!