Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Férjem nagyon...

Mit csináljak? Férjem nagyon erőltetti a gyerek vállalást. Én még nem szeretnék. én 26 éves vagyok ő 30. Ez miatt nagyon sokat veszekedünk szinte majdnem mindennap:- (

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de félek hogy ez a házasság rovására megy.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 15. 10:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Én ezt csinálnám a helyedben: titokban hüvelygyűrűt iratnék fel a dokimmal, azt úgyis csak háromhetente kell kivenni, majd látszólag belemennék a gyerekbe, és utána siránkoznék minden hónapban, hogy jaj, már megint megjött... Ilyen egyszerű.
2010. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
44%
Nehogy az előző tanácshoz folyamodj. Becsapni a párod, nagyon csúnya dolog. Miért nem akarsz még 26 évesen gyereket? Szerintem egyáltalán nem korai.
2010. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vélemény elég buta....

Hazugsággal nem fogsz előre menni a kapcsolatodban. Azzal csak további gátakat alkotsz.

Én leülnék vele és megpróbálnék kompromisszumot kötni. Elmondanám, hogy még szeretnél egy kicsit kettesben lenni vele, kiélni azokat a dolgokat, amelyeket gyermek mellett már szinte lehetetlen, ha valóban felelős anya akarsz lenni.

És megbeszélnék egy körülbelüli időpontot, amikortól esedékes lehet a próbálkozás. De ehhez mindenképp tartanám magamat!

2010. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

mikor akarsz?

ő most akar,te 32 évesen,akkor egyezzetek ki egy köztes időben

2010. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__81..


Nem a te kedves férjed írta ki ezt a kérdést?

2010. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Becsapni a párodat és hazudni neki nem a legjobb alap a házasságban.

Fontos, hogy te miért nem akarsz még gyermeket. Tanulsz, nincs meg az anyagi feltétel, lakás, nem érzed késznek magad stb. De nem veszekedni kell ezen, hanem értelmes felnőtt módjára megbeszélni.

2010. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat de első válaszoló soha nem hazudnék,nem csapnám be a férjemet, ez egyáltalán nem jó ötlet!! Amúgy még egyszerűen nem vagyok készen az anyaságra.!.. De azt sem akarom hogy a férjem boldogtalan legyen..
2010. máj. 15. 10:33
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem a férjem! én 26 vagyok, és anyósok nem szólnak bele az életünkbe...stb.
2010. máj. 15. 10:44
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
Még fiatal vagy. Igazad van. Ne erőltessed.
2010. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%

S ha megnézed, akkor rájössz hogy sokkal értelmesebbek azok a gyerekek, akiket kicsit idősebb szülő nevelt. Példa a párom. Ő 24 éves és már nagyon idősek a szülei (ők se siették el a szülést, mert DIPLOMÁZTAK és karrierük is lett, és most VAN MIBŐL MEGÉLNIÜK).

24 éves korára olyan érett a "gyerek", hogy mindene megvan (SAJÁT EREDMÉNYÉBŐL) otthon van a politikában, a művészetben, tanulmányaival első helyen van, készül a doktrorira, magánélete rendben stb.stb.

Másoknál (barátnőknél pl.) akiket meg korán szült az anyja (19-24 évesen) azoknál meg azt látom, hogy kicsit butábbak, csak egy érettségijük van, ők is 20-24 évesen akarnak szülni de nincs hova, mert nem értelmiségi a család...stb.stb.


Én inkább nem szaporítanám a butákat. Inkább várjanak már 27 évesen 6-7 évet nyugodtan, de akkor már neked is lesz "agyad, műveltséged, diplomád" és nem egy hülyét fogsz szülni s érettebb leszel gondolkodásban is és jobban tudsz majd "nevelni" is.

2010. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!