Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Férjem nagyon...

Mit csináljak? Férjem nagyon erőltetti a gyerek vállalást. Én még nem szeretnék. én 26 éves vagyok ő 30. Ez miatt nagyon sokat veszekedünk szinte majdnem mindennap:- (

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de félek hogy ez a házasság rovására megy.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. máj. 15. 10:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál a kérdésre:


Hogyan lehet manapság magyaroszágon 4-5 év alatt semmi (ismétlem: semmiféle, legyen az egy ebéd vagy 200 forint buszjegyre) támogatás nélkül elindulni és megtermteni magadnak lakást miközben tanulsz és fizeted a számlákat?


Kötözködés helyett erre válaszolj

2010. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"prolcsik"


Ilyen szó nincs. Mit is jelent?

Tanulj meg magyarul, mielőtt kötekedsz.

2010. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Ha nekem nem telne lakásra pénzem és nem támogatna senki, akkor megfognék minden lehetőséget és nem a neten sírnék névtelenül, hogy de szar nekem.

"


Ha mással tartatnám el magam én is könnyen fikáznám azokat akik maguktól boldogulnak.


De hát amíg ott van anyu apu és Carlo, ne is szóljanak hozzád a "prolcsik"

2010. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Prolcsik, prolcsik! Irigykedtek mi? :)

Én is önerőből hoztam össze mindent. Az csak természetes, hogy az üzleti titkaimat nem fogom itt elárulni, hogy én miből hoztam össze a dolgokat.


A bűvös mondatomat elárulom: Csinálj pénzt a szemétből!

2010. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Jó érzés a jakuzziból internetezni! Meztelen férfiak testéről szőlőt reggelizni. Próbáljátok ki! :D


Ja, és Carlo üdvözöl benneteket! :D

2010. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Prolcsi, prolcsi, LOLcsi, LOLcsi, nyalcsi, szopcsi :D
2010. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ezesetben gratulálok neked.


Jó tudni hogy vannak még olyan lányok ebben az országban, akik a semmiből küzdötték fel magukat, nem másokra (szüleikre, pasijukra)támaszkodva csak saját tudásuk és tehetségük által.


Példa lehetsz a többi prolinak, mert neked sikerült kitörni onnan. Én is dolgozok suli mellett


Nem az üzleti titkaid érdekelnek, hanem az hogy miből lett olyan tőkéd amiből el tudtál indítani a saját vállalkozásod. Végzettség nélkül nem nagyon vannak olyan munkák, ahol tudok suli mellet félre tenni 100-200 ezreket, ezért legalább a szakmát elárulhatnád hogy hol lehet diákként ennyit keresni


Én is afelé haladok hogy kitörjek, jó úton haladok, tudom milyen nehéz lehetett, csak kicsit fura hogy így lenézed a proli multadat (mertt ha nem annak születtél akkor ugrott az a mese hogy te önerőből 25 évesen mindent elértél, szülői háttér nélkül)

2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ja, van egy tipem hogy egy fiatal lány miből kereshet ennyit diákként, csak azt nem igazán lehet felvállalni.

És persze adózni sem kell utána

2010. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Hehe 66%. Na látod ott a megoldás...

Ja és kedves 45 %, én proli vagyok, bevallom. Egyetemet végeztem mégsem vittem semmire. De mégis büszkén vállalom a proli szüleimet, testvéreimet, barátaimat, és magamat!

Néha tényleg megnézzük a mónikasót is, de hamburgerre nem futja, helyette szalmakrumpli van fehér kenyérrel.

2010. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a lány jól csinálja és kész. Lehet hogy te k...vának állnál, mert csak az után nem "kell" adózni. Viszont ez mellett egy csomó más dolgot is el lehet nagyon adni. Gondolkodni kéne, gondolkodni....


Látom, a proliságot meg egy csomóan félre is értik...

2010. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!