Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A temetés kapcsán hogyan...

A temetés kapcsán hogyan reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Apám apja meghalt. Nem nagyon tartotta vele a kapcsolatot, sőt. Életemben nem láttam, nem is ismerem. Még születésem után sem volt hajlandó látni.


Apám rokonaival sem tartjuk már a kapcsolatot évek óta; az unokatestvéreimet sem láttam bő 15 éve.


Nem mentem el a temetésre, eszembe sem jutott, hogy ott legyek. Számomra egy idegen az apám apja, sőt a rokonai is azok számomra egytől egyig. Viszont anya mondta, hogy a temetésen a búcsúztatáson az elköszönők közt az én nevem is ott volt. Valamint az egyik koszorúra is felkerült a nevem (csak tudnám, hogy...).


Jogosan vagyok mérges, hogy én is "belekeveredtem" akaratomon kívül a temetésbe? Úgy, hogy szó szerint nem volt közöm apám apjához és a családjával sincs semmilyen kapcsolatom?



2017. ápr. 19. 16:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha az életében közömbös volt számodra is akkor most miért izgatod magad ? Hogy került egyáltalán a neved a koszorúra, ki adta ki a nevedet ? nála hőbörögj, nem a nagyapád írta rá a szalagra, sz a r t az rád magasból.
2017. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
örvendetes, hogy ez a legnagyobb gondod, ezért rág a méreg- de nyugi, az eső lemosta a nevedet a szalagról
2017. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%
Te, oszt' ha most apád a hagyatékin örökölne egy kacsalábon forgót, ami majd később a Tiéd lesz, biztos nem pampognál.
2017. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%
# 13 ;D
2017. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Úristen! A szemétládák! Hogy merték a te áldott, szent, érinthetetlen nevedet ráíratni? Mekkora bunkó parasztok!

Te meg egy csöppet hülye vagy. Ha életedben le se szartad, akkor most mit érdekel, hogy hogy lett elbúcsúztatva szerencsétlen? Nem, nem vagy jogosan mérges, egy hisztis kis p icsa vagy. Inkább örüljél, hogy ez a legnagyobb bajod...

2017. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
18%
Hogy kepezlik hogy a tudtod es akaratod nelkul rairjak a neved!
2017. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
4%
Ironikus, hogy pont az köt bele a hozzászólásokba, aki még a mondatot nagybetűvel kezdeni is lusta...
2017. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
8%
ez nem hozzászólás volt.:DDDD
2017. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
21%
Csókolom, ez itt egy hardcore szadó-oldal??
2017. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
4%

Elég tapintatlan és ostoba volt, aki akaratodon kívül ezt tette, annak dacára, hogy nem volt kapcsolatotok. Gondolom, vidéken történt, itt szokás ilyesmi (mások ügyeibe beleakaszkodás, mások helyet intézkedés, meg jajj, csak meg ne tudják a szomszédok).


Ne törődj vele! Nem tehetsz semmit utólag.

2017. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!