Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A bátyámnak(21) mindig csak a sporton jár az esze. Minden nap kilométereket fut, jár edzőterembe és neki ez nem elég, jár thai boxra is. Egész nap mozog (tudom, hogy ez egészséges :)). De ő kisebb korában is mindig kapott dicséretet tesiből, sok versenyt is nyert. Csak most már elég "izomagyú" és ha mennek szembe vele az utcán szép lassan mennek el mellette :D. Szerintem már kicsit beteges amit csinál. Őt nem érdekli semmi más csak a sport és ő nem adja fel soha. Egyszer volt eltörve a lába akkor is azt hittem, hogy belehal...amikor leszedték a gipszet még nem is lett volna szabad futni neki, de ő mégis ment futni. Ha elhíják valami buliba nem mindig megy (5-ből 3× nem megy) mert nem akar. Ha valamire azt mondja, hogy nem akkor nem. Például ha azt mondom neki, hogy ma ne menjen már futni akkor képes leüvölteni, hogy én nem fogom neki megmondani h mit csináljon. A szüleimmel is amikor beszél és mondják neki, hogy maradjon már akkor is felemeli a hangját. Egy ilyen hülyeség miatt képes felidegesíteni magát. Emiatt sokszor szoktunk veszekedni, de már inkább nem is szólok semmit.

Szerintetek normális dolog ez?

18/L


Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e...csak ezért szoktunk általában veszekedni.


2010. máj. 13. 20:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*elhívják :D
2010. máj. 13. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, semmi baj vele, így kezeli a feszültséget és a stresszt, az meg jogos, hogy ne szólj bele a dolgaiba, én is így reagálnék :) Ha jár szórakozni, de nem sűrűn, az nem probléma. Nem drogozik, nem alkoholizál, nem játékgépfüggő, így nem kell aggódnod, egy egészséges ember :):)
2010. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na igen, a 2 ajtós szekrények mellett mindig úgy mennek el :D. Én is úgy szoktam :D. Amúgy ha jól vettem ki akkor kicsit visszavehetne. Bár jobb mintha lenne rajta vagy 30 kg felesleg. :)
2010. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy sportol, az még lehet normális dolog. De az, hogy gorombán beszél veled és ráadásul a szüleiddel is, az NEM NORMÁLIS dolog. Jobban járnál, ha elküldenéd, és keresnél egy olyan fiút, aki szeret téged. Az biztosan nem fog állandóan leüvölteni.
2010. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!