Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az anya helyében?

Mit tennétek az anya helyében?

Figyelt kérdés
Adott egy 13 éves lány, aki most 7. osztályos. Az anyuka iskolaigazgató, nem abban az iskolában, de közel hozzá ( a két iskola 1 városban van). Picike városkára gondoljatok, ahol mindenki ismer mindenkit. Szóval a napokban nyilvánosságra került 1 meztelen kép a 13 éves lányról. A terjesztés nem volt szándékos (a lány nem küldte el senkinek), véletlenül került nyilvánosságra. A lány telefonján volt a kép, a telefont másra bízta… a többit tudjátok. Hamarosan különböző internetes oldalon is látható lesz a kép:S Nagyon sok ember látta már a képeket, köztük tanárok is. Mit tennétek az anya helyében? Mit lehet kezdeni ebben a helyzetben?
2010. máj. 13. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán azt nem értem, minek tart a lány magáról a telójában pucér képet. De aki meg kirakta netre, annak jól megmondanám a magaát. Amúgy sz@r helyzet...
2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Minden csoda 3 napig tart.
2010. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem minek tart a telefonjában egy 13 éves lány magáról meztelen képet.

De igazai van az előttem szólónak. Minden csoda 3 napig tart.

2010. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lánynak rengeteg barátja volt, egy fiúval volt együtt úgy... Ezek után még neki volt nagy a szája, mindenkit osztott (tanárokat is).
2010. máj. 13. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Lol, 13 évesen? Kis qva. Akkor meg is érdemli.
2010. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem vállalod fel azt,hogy a lányodról beszélsz? Itt senki nem tudja azt ,hogy ki vagy.Azt írták már minden csoda... na az kemény lesz számodra.Mert mindenkiben azt fogod nézni ugyan ki tudhatja? Mindenki! viszont senki nem fogja Tőled meg kérdezni ez is biztos! Próbáld megélni úgy a napjaidat mint még előtte. Tudom azt is ,hogy ez nem egyszerű de megoldható. Ne keresd a felelőst mert csak szítod ezzel a tüzet.Az majd elalszik magától is de egy kis parázs marad majd a hamu alatt.
2010. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Az előző vagyok,azt nem írtam le,hogy én azt kerestem meg aki elindította az egészet és meg köszöntem neki .1 apa
2010. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!