Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok a...

Szerintetek is én vagyok a gonosz?

Figyelt kérdés

5 hete terhességem 20. hetében elvesztettük ikerbabáinkat; akikre 6 évet vártunk, lombikkal fogantak.

Amikor hazajöttem a kórházból annyit kértem, hogy ne most faggassanak a részletekről- képtelen voltam beszélni róla.

De, hogy még 5 héttel később se hívjon fel SENKI a közvetlen családból- az kicsapta a biztosítékot nálam, és kiosztottam őket.

A bátyámék még egy sms-t sem 'dobtak' rám, hogy 'sajnáljuk; ha kellünk, itt vagyunk...'.

Ma ezzel szembesítettem és a válasz az volt, hogy neki meg sz@rul esett, hogy nem mentünk el -2,5 héttel a gyermekeink elvesztése után- az ő gyerekünk 1 éves szülinapjára...

Anyámékkal csak a kutyáról tudunk most beszélgetni meg az időjárásról. Próbálnak úgy tenni, mintha nem történt volna semmi; ami nekem nagyon rosszul esik.

Mai kiborulásom végkonklúziója az lett, hogy velem van baj; menjek el pszichológushoz. Ezt én már korábban megtettem, mert a páromon kívül senki sem segített, hogy fel tudjam ezt dolgozni; és elkeserítőnek találom, hogy ezt egy idegennel kell megtennem 10.000/ alkalomért...

Nyilván a család azt várja, hogy egyszer csak meg lesz ennek az eredménye, és egy nap majd ugyanaz az ember lép be az ajtójukon, aki a vetélés előtt voltam. De én nem tudom, hogy meg tudom-e nekik valaha bocsátani azt, hogy nem álltak mellettem életem legnehezebb heteiben...


2017. ápr. 13. 14:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
85%
#3-nak igaza van. Fogadj örökbe egy kisgyereked, és neveld úgy, mintha a sajátod lenne. Neveld, tanítsd, játsz vele, az a gyerek ugyanúgy a tiéd lesz. Tudod, mi lesz az árvaházakban a felnőtt gyerekek többségével? Hát, eléggé korán lezüllenek. Legalább megmentesz egy életet a züllött életmódtól, és attól a jövőtől, ami várna rá (18 éves kora után gyakorlatilag kiraknák az utcára). Akinek nem lehet gyereke, de szeretne, annak mindenképp ajánlom az örökbe fogadást.
2017. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
49%

Annyi mocskos,bunkó véleményt olvastam,úgy vélem, ideje valami bátorítót is írni.

NEM VAGY ROSSZ,MERT ÉVEKIG BÍZOL ABBAN,HOGY SAJÁT GYERMEKED LEHET,ÉS FÁJ,HA VÉGÜL ELVESZÍTED ŐKET! Az a legfontosabb,hogy ezt elfogadd,és nagy ívben tegyél az önző,mocskolódó baromságokra.

Nekünk azt mondták,sosem lesz saját babánk.

3 kínzóan hosszú év után,végre állapotos lettem,de 9 hetesen elvetéltem. Borzasztóan fájt. 1 év múlva megfogant Gergőnk,aki idén 8 éves lesz. Nemsokára újra örömhírrel tértem haza. De Noel 25. hétre megszületett,és csak 2 nap adatott neki.Ennél nagyobb fájdalom kevés van. Ennek már 7 éve,de még mindig nem múlt el. Bár nem gyászolom,nem gondolok rá minden nap,nem roppantam bele,de nagyon nehéz voltfeldolgoznom. A környezet reakcióit is,pedig én nem stresszeltem rájuk. Teljesen természetes,hogy időre van szükséged. De ne felejtsd el,hogy a férjednek meg rád,és csak akkor szabad majd új babán gondolkodnod,ha ezt fel tudod dolgozni,és egészséges,örömteli életet tudsz élni. Nem szabad gyermeket vállalni búfelejtőnek!

Ha beszélgetni szeretnél,privát megkereshetsz!

Sok örömet,békét kívánoknektek

2017. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
70%
Gonosz vagyok, mert azt mondtam fogadjon örökbe egy babát? És ha a következőt se tudja megszülni? Persze, nem ebben kell gondolkodni, sportoljon, éljen egészségesen, reménykedjen, hiszen nagyszerű érzés egy saját gyereket megszülni és felnevelni. De ha a lehetőség ott van, hogy fogadjanak örökbe egy gyereket ahelyett, hogy évekig csak várnak és várnak, azzal csak múlik az idő. A leendő gyermek annál kevesebb időt tölthet majd velük, a drága szüleivel. Meddig várjanak még? Ha tudtam volna, hogy a "gonosz" kommentem csak árt, akkor esküszöm meg se szólaltam volna, de biztos vagyok benne, hogy sokan gondolkoznak örökbefogadáson, akiknek nem lehet gyermekük. Nyugodtan fogadjanak örökbe.
2017. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat!
2017. ápr. 14. 20:18
 35/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarsz beszélgetni róla, de megharagszol rájuk, mert ezt tiszteletben tartják és nem beszélnek róla?
2017. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%
#35 ez már volt, hadd ne írjuk le most megint az előtted lévő 30+ hozzászólást...
2017. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!