Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod tett már megjegyzést...

A párod tett már megjegyzést az alakodra/testsúlyodra? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hiába figyelek az étkezésre, rendszeresen sportolok, egészséges vagyok, 2 kilóra a régi versenysúlyomtól, nem elég... Ha bármikor előjön ez a téma és megjegyzést kapok a súlyomra, alakomra, teljesen elmegy az életkedvem, sírni tunék, mert ez az egész elképesztően meghatározza az életemet. Nem tudok megenni egy kekszet anélkül, hogy bűntudatom lenne, nem tudok nem gondolni a kalóriákra, és hogy miből mennyit ehetek még, mi hízlal stb. Nem akarom állandóan sanyargatni magam, hogy álomtestem legyen... csak enni úgy, mint egy normális ember, de mivel hízékony vagyok, ez a hátralévő életemben így lesz. :(
2010. máj. 13. 12:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

182/105? Ha nem sportol, akkor elég duci barátod lehet, és még ő szólogat be?

Bocs, ha félreértettem vmit.

2010. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
65%
soha... pedig mióta együtt vagyunk 16 kilót híztam, úgy hogy előtte is duci voltam... de neki így is, úgy is tetszem... :) nem is viselném el, ha egy rossz szót is szólna...megreptetném az biztos... :D
2010. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
65%

na ehhez nekem is muszáj hozzá szólnom!

Én 163cm vagyok és jelenleg 64kg. Husi vagyok, de komolyan mondom, ha tükörbe nézek, én arányosnak látom magamat. Nagy kufferom van és hozzá nagy cicim, mindig azt mondják a barátnőim, hogy "jó neked, mert homokóra alakod van".

A páromnak is így tetszem, állandóan a fenekemet fogdossa, de ahogy elnézem, a fiúknak így tetszem. Pedig tényleg husi vagyok... Most magam miatt szeretnék 60-ra lefogyni, mert pont annyi hiányzik, hogy igazán jól érezzem magamat... De azért azt is hozzátenném, hogy szoktam tornázni. Most pedig konditerembe iratkoztam be, hogy ne legyek plötye, mire fürdőruciban kell virítani

2010. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
85%

16:26, igen kicsit husis :) de erős is:$

edzünk:$:$:P Én is visszaszólogatok olyankor, csak néha totál lesüllyed az önbizalmam:(( Remélem olvassa majd.

2010. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Áh tuti nem úgy gondolja...

Kérdezőnek meg: szerintem is más baja van, csak nem tud mibe belekötni.

2010. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
73%
Igen.A párom folyamatosan hajtogatja nekem, hogy hizzak meg.pedig nem vagyok valami sovány, normál alkat, de neki hizzak meg egy kicsit.
2010. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Az én barátom csak "véletlenül" szokott ilyeneket, amikor nem gondol bele, mit mond. 156 cm vagyok, 50 kg; mondjuk ez nem sokat mond, max annyit, hogy nagyon kövér nem lehetek.


(1) "Imádom a hurkákat a hasadon" A hasamon nincsenek hurkák... csak ülve és ha nem ülök egyenesen. És tudja,hogy zavar, hogy látszik egy kicsit a hasam, ilyen előredudorodó :)

(2)"Ha lenne egy lány, aki ugyanúgy néz ki, mint te, akkor szerintem nem tetszene... sőt biztos, nem tetszene..." Épp meg akart vigasztalni valami hasonló beszólás után. Majd utána rájött, hogy mit mondott... A megvigasztalás nem jött be.


Sok ilyet mondott már, nem jegyeztem meg mindet. A lényeg, hogy neked sem biztos, hogy tényleg "rosszból" mondja... Nálam is volt olyan időszak is, amikor hirtelen felindulásból, amikor meglátta, mennyit szedtem, rögtön megkérdezte, hogy ilyen sokat??? Meg hogy te most vacsorázol???


Biztos, hogy úgy gondolja, ahogy te gondolod, hogy gondolja?

2010. máj. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Szerintem nem nagyon lehet félreérteni ezeket a mondatokat: Terhes vagy? Narancsbőrös a segged. Hány kiló vagy? Múltkor vékonyabb voltál.

Mindegy, most elterveztem, hogy lefogyok szép lassan és elérem azt, hogy annyira vékony legyek, hogy ő akarjon engem etetni. Remélem lesz elég kitartásom. :)

2010. máj. 14. 11:12
 49/49 anonim ***** válasza:
Nézzétek én csak azt tanácsolom, hogy aki itt fogyni,meg hízni akar,az csak akkor tegye, ha szívből ki meri jelenteni,hogy csakis önmaga miatt csinálja. Ha jól esik a két nagy tányér pörkölt, hát tessék megenni. Nehogymár az egész élet arról szóljon,hogy valaki másnak (aki megjegyzem lehet múlandó is) akarjunk megfelelni. Mindenkinek és mindennek úgy sem lehet. Ráadásul a saját lelketek betegszik bele az állandó igykezetbe és lelkifurdalásba. Nem akarok okoskodni,de én így látom. Rengeteg pszichológiai és társadalomtudományi könyvet olvasgatok,mert pontosan ezek a dolgok érdekelnek....férfiak kontra nők, illetve elvárások,megfelelni akarások. Szerintem mindenki érezze jól magát...csak ez fontos.
2010. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!