Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod tett már megjegyzést...

A párod tett már megjegyzést az alakodra/testsúlyodra? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hiába figyelek az étkezésre, rendszeresen sportolok, egészséges vagyok, 2 kilóra a régi versenysúlyomtól, nem elég... Ha bármikor előjön ez a téma és megjegyzést kapok a súlyomra, alakomra, teljesen elmegy az életkedvem, sírni tunék, mert ez az egész elképesztően meghatározza az életemet. Nem tudok megenni egy kekszet anélkül, hogy bűntudatom lenne, nem tudok nem gondolni a kalóriákra, és hogy miből mennyit ehetek még, mi hízlal stb. Nem akarom állandóan sanyargatni magam, hogy álomtestem legyen... csak enni úgy, mint egy normális ember, de mivel hízékony vagyok, ez a hátralévő életemben így lesz. :(
2010. máj. 13. 12:09
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért furcsállom, mert eddig azt hittem, hogy a 168 cm-hez az 57-58kg nem sok, ezek szerint mégis... Régóta vagyunk együtt és nagyon szeretem, ő is engem ebben biztos vagyok, csak fél attól, hogy elhízok...
2010. máj. 13. 12:25
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

rosszindulatból sosem,sőt...

mondjuk ellenkezőjét mint az átlag,mert nekem hizni kellene,csak nem tudok

de igy szeret ahogy vagyok,meg én is őt a plussz 30 kilójával,amit azóta szedett fel miota együtt vagyunk:D


de volt egy nemtul hosszu kapcsolatom még régebben...170 centihez 45 kiló voltam,anyámék orvoshoz hurcoltak volna,az a s*ggfej meg baszogatott hogy ne egyek már annyit...nagy tábla csokival a kezemben tettem ki:D

23/N

2010. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

"nagy tábla csokival a kezemben tettem ki:D"


Ez jó:DD

2010. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Általában én is rosszul veszem ezt a fajta "humort", de igazából én mikor összekerültem a jelenlegi párommal 10 kilóval voltam könnyebb(de persze romokban hevert a lelki világom is), mostanra 57 kg vagyok én is, de azóta a párom is felszedett jó néhányat. Mi ma már csak viccelünk ezen,hogy ki hízott többet (természetesen én :) ). Mindenestre a "diétás kaját fogsz kapni te is" és a "kicsi a pö...öd" szerintem helyénvaló :D:D Tényleg ne szívd nagyon mellre, vagy ha tényleg nagyon sértően adja ezt elő, akkor légy annyira büszke, hogy ezt nem tűröd!Sok sikert!
2010. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
12:27 nagyon nagy szöveg a csokis!!!Gratulálok!! :D:D:D
2010. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok a 168 cm-hez az 57-58 kg?????
2010. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
81%

Már nekem sem a párom, de nekem a mellemre tett megjegyzést pár barátom. De wazzeg, a kapcsolat közepén! Nem a legelején...


Én elég lapos vagyok, de én örülök ennek.

Mondtam, hogy akkor ne tököljön itt velem, menjen szedjen fel egy dinnye méretű csajt vagy rakasson magának implantátumot és akkor simogassa magát egész nap.

Azt hittem megütöm... Én direkt tartottam a szám, hogy neki meg milyen kicsi, mert nem akartam megbántani. Ja és a legszebb az egészben, hogy nem voltak a legjobb pasik. Még ha egy szinte tökéletes pasi mondaná... bár arra sincs mentség.


A súlyomra nem tesznek megjegyzést, pedig van rajtam felesleg. Érdekes, mert mindig inkább azt mondták, hogy nincs velem semmi gond.

De ez se jobb, mert nem akarom elhinni, hogy komolyan gondolják. Szüleim állandóan cseszegetnmek, hogy milyen dagadt vagyok (meg a BMI indexem és az orvosom szerint is) akkor nem akarom elhinni, hogy ők nem látják. Úgy érzem gúnyolódnak (pedig lehet nem).

Hát mindegy.

2010. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt 12kg-ot híztam mellette. 170 cm vagyok és 64 kg. mást sem hallok tőle, csak hogy imádja, hogy ilyen husis lettem, hogy van mit fogni, ilyen jó nője még sosem volt.
2010. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tűrném. Az embernek saját magának kell megfelelni, nem másoknak. Mondjuk nem vagyok igénytelen, pontosan tudom, hol a határ, nem hanyagolom el magam, de nem is vagyok hajlandó anorexiás tinikhez hasonlítgatni magam.

Nálam alap, hogy az embert a párja kívül-belül úgy fogadja el, ahogy van, ne akarja megváltoztatni. Ha mást akar, keressen mást, én nem fogok kibújni a bőrőmból, és úgy tenni, mintha nem én lennék.

Lehet félni, hogy ha nem fogysz le, elhagy, de hidd el, nem ezen múlik, ha nem vagy neki elég jó, nem 2 kilón múlik. Ha jön egy jobb, úgyis elhagy, ne várd meg. Az, ha elégedetlen, azt jelenti, hogy nem felelsz meg neki, vagyis bármikor elmehet, bármit teszel. Ezt nem azért mondom, hogy elkeserítselek, hanem hogy tudatosuljon benned, hogy nem a 2 kilóról van szó. Nem élhetsz egész életedben úgy, hogy attól rettegsz, mikor hagy el. Rúgd ki te, és keress olyat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Hosszú távon csak ezek a kapcsolatok működnek. És csak azok képesek ilyen kapcsolatra, akik kellő önbizalommal rendelkeznek. Minél tovább maradsz ebben a kapcsolatban, annál kisebb lesz az önbecsülésed, és annál távolabb kerülsz egy normális kapcsolattól.

Ez huszonévesen sem jó, de minél idősebb leszel, annál veszélyesebb.

2010. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

12:39

Ja a durva az, hogy eddigi kapcsolataiomban mindig azok a fiúk voltak bántóak, sggfejek, akik úgymond "csúnyábbak" voltak(ez relatív, tudom)-kancsi, kisf@rkú, stb. Ez gondolom önigazolás volt náluk...

2010. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!