Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy nem tudod...

Létezik, hogy nem tudod szeretsz valakit vagy sem?

Figyelt kérdés

Azt mondják az érzéseidre kell hallgatni, mert azok nem hazudnak. De ez tényleg így van.

Adott esetben, ha együtt vagy valakivel de bejön egy másik a képbe, biztosan tudhatod, hogy szereted? Lehet olyan, hogy összezavarodsz és egyszerűen nem tudod eldönteni mit is érzel? Előbb utóbb kiderül?


2010. máj. 11. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sosem kacsingattam még mások felé, és amit most csinálok, amiatt nagyon utálom magamat. Nem tudom, hogy mi kéne a döntéshez. Egy fedél alatt lakok mindkettővel, szóval nincs olyan, hogy egyiket sem látom. Lehet, hogy csak azért csinálom, mert nem szabadna, de az egész olyan volt, mintha egy szikra lángra lobbant volna. Addig a másik csak egy barát volt. Persze érzem én, hogy már nem igazán úgy működik a kapcsolatom, ahogy kéne, és ezért mielőbb tennem kellene valamit, de nem megy. Szar ember vagyok, ez van.
2010. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nem vagy szar ember, más is kerül hasonló helyzetbe. de egy idő után dönteni kell. a két érintett tud a dologról? tudnak egymásról? mennyi ideje van ez?

bocsi, ha sok a kérdés, csak hasonló helyzeben vagyok/voltam.

2010. máj. 12. 14:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos harmadik értelemszerűen tud a barátomról, hiszen mindkettővel együtt lakok. A párom valószínűleg nem sejt semmit sem. Csak néhány napja, nekem is hirtelen jött ez az egész. Az egyik pillanatban még barát volt, a következőben meg meggyulladt valami szikra, ha érted.

Döntenem kell, mert ez senkivel sem fair. Ma járt nálam a barátnőm, vele elég sokat beszélgettünk, sőt, nemcsak velem beszélt, hanem a harmadikkal is. Igazából a kapcsolatom már régóta nem úgy működik, ahogy kellene, de nem akartam ilyet tenni a párommal, mert ezt nem érdemli (persze ez is szar kifogás, nem kellett volna tennem semmit, és nem tartanék itt). A másikat igazából nem szeretem, csak vonzódom hozzá, ezt ő is tudja. Meg azt is, hogy nem várhat semmit tőlem. De nem akarok játszani senkivel sem. Valószínűleg szakítani fogok a párommal, nem a harmadik miatt, hanem mert így már nem folytathatom vele, és nem próbálkozhatok azon, hogy vele működjön. De még beszélni akarok anyukámmal, hátha ő másképp látja a dolgokat.

2010. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!