Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretsz osztozni mások örömében?

Szeretsz osztozni mások örömében?

Figyelt kérdés
:)
2011. szept. 13. 03:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az osztozás magamra nézve nem a legjobb kifejezés: én inkább úgy mondom, hogy annak örülök igazán, ha valaki más örül!
2011. szept. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, erre nekem kulonosen nagy "tehetsegem" van, hogy aterezzem azt, amit a hozzam kozel allok atelnek. Van am ennek hatranya is, nemreg egy kedves ismerosom 20 eves fia elhunyt, emiatt meg mindig nem vagyok teljesen jol. Sokszor azon tunodom, miert adott Isten az embereknek empatiat, igy az is szenved, akinek tulajdonkeppen semmi koze a masik ember fajdalmahoz.
2011. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Elsőtől másodiknak:

Isten igazából teljes irányítást adott az érzelmeinkhez. (Nekem pl.)

De a legtöbben mégis az érzelmeink szolgái vagyunk ahelyett hogy az érzelmeink szolgálnának minket...

2011. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez is a munkám része.

23N óvónéni

2011. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7.46-nak: hogy te milyen ostobaságokat beszélsz! Érzelmek nélkül robotok lennénk. Egyébként is: Isten teremtett nekünk érzelmeket, ha nem lett volna szükség rá, nem tette volna. De a természet sem. Nem ilyen egyszerű, ahogy te gondolod. Olvass el pár könyvet az agy működéséről, ami pont ezt boncolgatja. És akkor rájössz, hogy mennyire bonyolult. Adott esetben életmentő lehet, ha az érzelmeinkre hallgatunk!
2011. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Pont a vallás! Hát az nagyon racionális dolog!
2011. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Örülök, ha más örül.

2011. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra akartam rámutatni, kedves 8:08 hogy mivel az érzelmeinket úgy tudjuk váltogatni mint a zoknit (némi gyakorlás után!!!!) kihasználhatjuk ez arra, hogy depresszióba esés helyett lelkesek leszünk hogy segíthessünk embertátrsainknak.


De ha te ezt robottá válásnak és elkerülendőnek tekinted, tiszteletben tartom.


Megismétlem amit írtam: az érzelmeinket nekünk KELL irányítani és nem pedig hagyni kell hogy az érzelmek irányítsanak bennünket. Persze ha félünk a sötétben nem baj, viszont ha félünk egy állásinterjútól pl az elég nagy baj.


Természetesen ha az embernek nincs elég nagy IQ-ja, akkor jobb ha az érzelmeire hallgat mint az eszére...

2011. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

06:47- es vagyok.

En is egyetertek azzal, hogy az erzelmeinket nekunk magunknak kell iranyitani, hozzateszem, bizonyos ertelembe. Az en esetemben (arra vonatkoztatva, amit a reggeli hozzaszolasomban irtam) nem tudom iranyitani az erzeseim, mert barhogyan is probalkozok, nem tudom nem aterezni, figyelmen kivul hagyni a baratnom fajdalmat, mivel egy hozzam kozel allo szemelyrol van szo.

2011. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!