Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretsz és miért nem...

Miért szeretsz és miért nem szeretsz otthon lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek otthon lenni, mert otthon is sok dolgot tudok csinálni, de ha belegondolok, hogy mások meg vhol szórakoznak, buliznak, bárban ücsörögnek, sportolnak, akkor rosszul érzem magam, hogy én meg csak otthon "ücsörgök".
2011. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Otthon" (a páromnál) azért szeretek otthon lenni mert ott van Ő, ilyenkor finomakat sütünk-főzünk. Itthon (anyuméknál) punnyadni szoktam, leginkább "semmit" tenni, sző szerint. (persze ugye a házimunka mellett). A másik otthonomban (albérletem) otthon lenni a lakótársak miatt jó, most új emberekkel lakom, egy szép "modern" lakásban, alig várom, hogy kihasználjam a legújabb tűzhelyemet:D


Elmenni otthonról meg azért jó mert végre vége a punnyadásnak, lehet látni a világot, intézni a világ dolgait :)

2011. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeretek itthon lenni, mert az én váram. Rendezgetek, ahogy tetszik.Szeretem hozni a kis kávéscsészémet, vagy eldőlni, vagy olvasgatni.

Otthon nem szerettem lenni, mert egyvalaki mindig belekötött mit hogyan teszek - rosszul. Miért megyek, vagy éppen jövök. Szóval, útban voltam.

Most már jó. Itthon.

2011. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Különélek a szüleimtől.Ha kell velük találkoznom,vagy náluk lennem(a régi otthonomban,bár nem igazi otthon volt),akkor gyomorgörcsm van.Egy falat ételt sem tudok megenni nyugalomban,mert állandó sértést kapok az alakomra,a ruháimra,a hajamra,a sminkemre,és mindenbe.Annyira ügyelnem kell,hogy nehogy valamit elrontsak náluk,hogy a végén mindig valami kisebb baleset ér,mert elveszik a figyelmem.(leesek a lépcsőn és hasonlók).Állandó aggódás,alig várom,hogy hazatérjek a saját otthonomba:) Itt imádok lenni,apránként újítgatok,rendezgetem a kis lakásom,nézem a neten a tippeket,hogy mitől lehetne szebb-otthonosabb.Márcsak egy kiskutya,és egy férfi hiányzik ide,de minden megvan:)

Szeretek csak netezni,filmet bámulni,takarítani és bambulni,nagyokat sétálni a környéken.Mindent.

2011. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeretek itthon lenni, mert itt önmagam lehetek, nem kell feszengenem, de sokáig nem szeretek egyedül lenni mert nehéz sokáig a gondolataimmal lenni. Ez elég hülyén hangzik, de nagyon bele tudom lovalni magam a kétségbeesésbe.
2011. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretek itthon lenni, mert mostohám el akar már küldeni, érezteti, h a terhére vagyok, és folyton beszólogat, kötekedik, rosszindulatú.

Édesapámmal jó, ha napi tíz percet tudok beszélni, mert aztán mindig jön valaki, akinek baromi fontos mondandója van számára. :(

Úgy általában én vagyok a hetedik, mindig az utolsó, bmiről legyen szó - ha egyáltalán megkérdik a véleményem, de ez fényévente 1x.

Érzelmileg nagy nulla ez a "család", mostohám egoista, apám meg nyalja a s.ggét, pattog neki...


Sokszor vagyok szomorú, mindig alakoskodok, nem lehetek önmagam, mert kinevetnek, állandóan meg kell felelnem nekik, mert ha nem jó, már jön a morgás.


Az egyetlen jó dolog a szobám, mert szép és szeretem.

2011. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én itthonról dolgozok, és alig várom minden este, és minden hétvégén, hogy elmehessek innen. Pedig szeretem a lakást, de egyszerűen SOK!!! :))))
2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Otthon akkor szeretek lenni,amikor üres a ház.Mert akkor nyugodtan énekelhetek és hallgathatom hangosan a zenét.És végülis azt csinálok amit akarok.Amikor meg itthon vannak akkor valaki mindig bejön,ez idegesítő tud lenni néha.Meg ugye akkor belém tudnak kötni-.-
2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem rég alig másfél hete költöztem össze barátaimmal, hát mit is mondjak:D Felszabadulás volt, egy részről hogy nem kell megfelelnem többé a szüleimnek, azt teszek amit akarok, akkor amikor akarom. Viszont! Nem teljesen felhőtlen az egész... mindent magamnak csinálni, na az durva kicsit, de imádom. Jobb külön a saját kis lakásomban/lakásunkban. Most mikor haza jöttem, már is én voltam a vita forrás xD röhej. Alig várom hogy vissza menjek (:


19L

2011. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretek, mert mindig is itt éltem, szeretem ezt a lakást, és most már a mi otthonunk a Párommal. Nem szeretek...hm, jobb lenne, ha lenne egy kert ahol lehetne állatunk vagy növénykék, de ki a kicsit nem becsüli...:)

23N

2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!