Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy nem tudod...

Létezik, hogy nem tudod szeretsz valakit vagy sem?

Figyelt kérdés

Azt mondják az érzéseidre kell hallgatni, mert azok nem hazudnak. De ez tényleg így van.

Adott esetben, ha együtt vagy valakivel de bejön egy másik a képbe, biztosan tudhatod, hogy szereted? Lehet olyan, hogy összezavarodsz és egyszerűen nem tudod eldönteni mit is érzel? Előbb utóbb kiderül?


2010. máj. 11. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik. Voltam hasonló helyzetben. Mondjuk, nem azt nem tudtam, hogy szeretem-e, csak, hogy melyiket szeretem jobban. Vagy nem is tudom, valami ilyesmi...
2010. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is létezik. Nálam akkor derült ki, hogy szeretem, miután szakítottam vele, és elkezdett hiányozni. Üres volt minden nélküle. Hálistennek visszafogadott :)) Ennek már 15 éve :)
2010. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,létezik,van,hogy összezavarodik érzelmileg az ember,és nehéz döntenie.Ilyenkor mérlegelni kell,ki mellett lennél igazán boldog,ki melett éreznéd jól magad,akár hosszú távon is.Tehát itt azért az észérvek is számítanak,ki tudná Neked érzelmileg,meg minden téren azt nyújtani,amit TE szeretnél,ki mellett éreznéd magad biztonságban,ki a megbízhatóbb,stb.Az idő mindent elrendez,de a döntés a TE kezedben van.Vállalnod kel a kockázatot,hogy esetleg rossz döntést hozol,de akkor se játszadozz senki szívével!
2010. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?:)
2010. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

22 vagyok.


és szerintetek mik azok, amik döntésre bírhatják az embert? valaki írta, hogy szakítás után jött rá, hogy szereti. igaz, hogy inkább akkor vesszük észre, hogy szeretünk valakit, ha már nincs? pl. ha valaki váltig bizonygatja, hogy szeret minket, ő nekünk az igazi, lehet ez nem ér annyit, mintha mondjuk elege lesz a döntésképtelenségből és kiszáll és akkor vesszük ézre, hogy ő kell igazán?

2010. máj. 11. 14:44
 6/13 A kérdező kommentje:
meg az is igaz, hogy ezt az embernek magának kell eldöntenie, de hogy könnyebb dönteni, ha ott van az érintett vagy esetleg időt kell adni ehhez, és egy ideig nem találkozni vele, hogy kiderüljön, hiányzik-e, rossz e nélküle stb?
2010. máj. 11. 14:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
persze
2010. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha valakivel együtt vagyok, és NAGYON szeretem, esélyt sem adok a harmadiknak, hogy "bejöjjön a képbe". Nem?

Ha egy párkapcsolatnál van egy 3. fél, aki valakinek az érzelmeit felkavarja, vagy elbizonytalanítja, ott már nincs meg az igaz szerelem. Tehát szerintem amire te gondolsz, nem létezik.

2010. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak szerintem nincs igaza. Adott esetben igenis összezavarhatja egy harmadik a másik felet. Elég hozzá egy pillanat. Én így jártam, még nem tudom, hogyan fogok kimászni belőle. Lehet, hogy megbánom, lehet, hogy nem. Az egyetlen, amit tudok most, hogy nem tudok semmit.
2010. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó válszolótól kérdeznék valamit:

ezek szerint te is kettő között vacilálsz. ilyenkor mit kellene tenniük?

nem tudsz semmit azt mondod, mi kell, hogy dönteni tudj? idő, amíg mondjuk legalább az egyik kikerül a képből, hogy átgondolhasd vagy mindkettő tűnjön el egy időre?

lehet, az erősiít meg az érzéseidet, hogy aki eltűnik, nem keresed, ő se téged, esetleg az mások felé kezd kacsintgatni?

2010. máj. 11. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!