Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már úgy, hogy számíto...

Aki volt már úgy, hogy számított a keresztszülőségre, végül nem őt kérték fel, az hogy viszonyult később az illetőhöz?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves családi barátainknak most született meg a kisfia. Sokat jártunk egymáshoz, együtt kirándultunk, stb, úgy éreztem, hogy a baráti társaságból velünk van a legszorosabb viszonyuk. Sem a női félnek, sem a férfinak nincs testvére, így várható volt, hogy a baráti körből kérnek fel valakit a keresztszülőségre. Szentül meg voltam győződve, hogy mi leszünk, ezért nem is kérdeztem rá a dologra, nem akartam ellőni a nekünk szánt meglepetést. Hát a puska fordítva sült el, mi lepődtünk meg, hogy egy másik baráti párt kértek fel. Friss a dolog, azóta viszont nem tudom kiverni a fejemből. Még nem sikerült találkoznom vele személyesen, hogy esetleg rákérdezzek, megbeszéljük, de következni fog.

Aki volt hasonló helyzetben annak sikerült úgy továbbvinni a kapcsolatot, hogy ne legyen ez benne egy zökkenő?


2017. márc. 14. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne edd magad rajta, egy gonddal kevesebb.
2017. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó olvasni, hogy vannak még hasonló cipőben...


Nos, az említett szempontok nem mérvadóak: házasok vagyunk, 10 éve együtt, és vallásosak is. A másik pár szintén rég együtt van, két éve házasok is és ugyanúgy vallásosak. Egyikünknek sincs még gyereke, de gyerekvállalás előtt állunk, egyidősek vagyunk az összesen (a párok női tagjai).


Az anyagi vonzat, hát nem is tudom. A másik pár egy fokkal talán nagyobb lábon él, de nincs észrevehető különbség. Ezen nem gondolkodtam, hogy lehet-e mérvadó.

2017. márc. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!