Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők, akik olyan férfival...

Nők, akik olyan férfival kerültek komoly kapcsolatba, akinek már van gyermeke. Hogy viszonyult hozzátok a kisgyerek?

Figyelt kérdés

Vagy nagyobb gyerek? Attól függ hány éves. Mennyi idő után mutatta be nektek, izgultatok?

Nálunk még konkrétan nem került rá sor, de bevallom nagyon izgulok, mert szeretem a páromat és hát ez egy fura helyzet .


27N



2013. dec. 2. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak van egy kisfia,most 8 éves.Egy éves kora óta mondjuk ismert a kicsi,de 4 volt mikor összejöttünk az apjával.Hát nem is tudom talán 3 hónap volt amikor elmondtuk neki,hogy mi együtt vagyunk és szeretjük egymást.Semmi kifogása nem volt ellene.Bár mondom mi ismertük egymást.
2013. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én egy évig nem találkozhattam a párom lányaival. Ôk akkor 10 és 18 évesek voltak, amikor megismerkedtünk. Ex nem engedte.

A kisebbik lány aztán egyszer meglátott messzirôl, és kíváncsi lett rám. Nem olyan voltam, amilyennek elképzelt.

Szóval feljött hozzánk, mesét nézni. Én szeretem a meséket. :) Szilajt néztünk. Együtt.

Nem sokat beszélgettünk, hagytam, hogy hozzám szokjon. Nem erôltettem semmit.

A következô alkalommal moziba mentünk együtt, elôtte ettünk egy sütit. Akkor már picit beszélgettünk is. Legközelebb pedig már a nôvérét is elhozta! :)

Nagyon jóban lettünk az idôk folyamán. Csak annyi a titok, hogy ôszintének kell lenni. Nem kell "jópofizni", nem kell pót-anyukát játszani. Én pl. az elején megmondtam neki, hogy elég hülyén érzem magam, de hamar találtunk közös témát. (Nálunk pl. a cicák voltak az.) Nem árt egy kis empátia sem, hogy bele tudjuk élni magunkat a gyerek helyzetébe.

2013. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szimpatikus mind a két válasz, főleg a 2. köszönöm szépen! :)
2013. dec. 2. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia,


Nálunk a páromnak egy négy éves kislánya van. Kb. 5 hónap után mutatta be nekem, de hamarabb is akarta, csak az anyja nem engedte. Már a legelején úgy viselkedtünk előtte mint egy pár, megcsókolt, megfogta a kezem az apja. A negyedik alkalommal közölte velem a kislány, hogy szeret. Iszonyat rugalmasak az ilyen korú gyerekek. Azóta mindig nálunk akar lenni, és most lesz az első itt alvása is ;)

2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!