Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, eddig eltartot...

26 éves vagyok, eddig eltartottak, de vége. Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 26 éves nő vagyok, aki eddig életében nem dolgozott, úgymond mindent megkaptam a pasimtól, de most vége lett a kapcsolatnak, persze van diplomám is, de nagyon félek, mert volt párom függővé tett önmagától, így most kezdhetek saját életet kialakítani és munkát keresni, meg albérletet... szüleimhez nem mehetek sajnos, már meghaltak. :( Full egyedül maradtam... Tanácsok?
2010. máj. 10. 16:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jól csináltad, akárhogy is, de jobban is kiszállhattál volna ebből az egészből anyagilag. Mivel a szüleid meghaltak, természetes, hogy egy társra támaszkodtál.

26 éves vagy, még bőven van időd mindenre.

2010. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
81%

Biztos vagyok benne h talpra fogsz állni:DDrukkolok neked.Örülök h nem azon keseregsz h jajj nem tudok majd menni mükörmöshöz:)Ha szabad tudni mért lett vége ha annyira szeretted(ebben 1 kicsit sem kételkedek)?


A leszólóknak pedig:Belöletek csak az irigység beszél.Én sem vagyok gazdag de nem szólók le senkit.Neki ilyen volt az élete.Ő kérdezett mi pedig próbáljunk már kultúráltan és normálisan válaszolni!!!

2010. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
65%
ékszerekből 7-8000 forint SOK? Egy aranygyűrű is 25 ezer forinttól kezdődik, én nem tudom, miért kell rosszindulatúnak lenni -főleg látatlanban. Tanult a kérdező, van esze, meg fog állni a talpán, 26 éves, van még mit kezdenie az életével.
2010. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok támogatást! Igazából azért lett vége, mert ellaposodott a dolog, hiába vagyok szép, csinos, már nem vágyott rám és én sem rá. Hamarabb véget kellet volna vetni ennek az egésznek, de a szeretet az megvolt/van köztünk, így nyúztuk egymást, egészen adddig, míg egy másik nőt nem talált, de nem hibáztatom, hiszen tényleg nem működött a dolog, csak abban reménykedem, hogy a lány valóban szeretni fogja és boldogok lesznek majd. Számomra sem szerelem volt már, csak egy társ, aki mellett biztonságban éreztem magam. Úgy érzem fiatal vagyok még és megtalálhatom még életem párját. 8 évig tartott ez a kapcsolat.
2010. máj. 10. 18:44
 35/42 anonim ***** válasza:
60%
Én egyáltalán nem vagyok irigy,számomra nem követendő példa egy társra támaszkodni teljes mértékben,mert később ennek negatív következményei lesznek.Különben sem lenne gyomrom hozzá.Nem hiszem,hogy attól vagyok rossz meg gonosz,hogy ez a véleményem.A kérdéssel együtt sajnos a beszólásokat is el kell viselni.Azokban több igazság van,mint a pátyolgató szavakban,ha fáj,akkor is.
2010. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
56%
És megint segítségre szorulsz... Még azt sem tudod, hogy mit csinálj ebben a helyzetben. Jobb lesz, ha mielőbb önállósítod magad.
2010. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
57%
...személyi kölcsön? Minek? Van nekem a Carlo... Mindent megkapok tőle: lakást, luxusutat, cabriót...és nem ám kölcsönbe! :D
2010. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jól jegyezd meg: soha sem bízz meg senkibe, és soha se támaszkodj senkire (főleg pasira ne).

Mindig légy önálló, ne mástól függj!!!!

(pl. önálló lakás, megtakarított pénz..stb)

26.L

2010. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg magadnak, hogy igenis képes vagy az önálló életre, a volt barátodnak, pedig azt, hogy egyáltalán nem függesz tőle, hogy nincs hatással az őutána lévő életedre!
2010. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
69%
uhhh, ez ekkora probléma?? engem az én "apucim" 2 évig tartott el, ugyanezzel az indokkal, hogy szeretné, hogy csak vele foglalkozzak, de bekattantam tőle és hiába volt meg mindenem, elhagytam és választottam a nehezebb életet! Persze közben raktam félre a "könnyen szerzett" pénzből, bár diplomám nincs és nekem ennyit nem érnek az ékszereim, mégis felköltöztem Pestre és elmentem dolgozni! Mondjuk én a támogató szüleimmel előrébb vagyok. De maradt az önállóság. Legalább főzni és mosni megtanultam! Egyszerű: a pénzből veszel ki egy kisebb lakást, jelentkezel álláshirdetésekre, bemész, és csinálod. Ennyi. Elhatározás aztán minden megy magától. Ha diplomád van, hülye nem lehetsz. Ha az is lennél még akkor is elmehetsz hostessnek, pincérnek, eladónak vagy akár táncosnak is:D ezekhez csak állóképesség kell. Amúgy szerintem senki nem utasítana vissza egy olyan lehetőséget, ha valaki el akarja tartani! De gondolni kell a jövőre is! Sok sikert!
2010. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!