Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok, eddig eltartot...

26 éves vagyok, eddig eltartottak, de vége. Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 26 éves nő vagyok, aki eddig életében nem dolgozott, úgymond mindent megkaptam a pasimtól, de most vége lett a kapcsolatnak, persze van diplomám is, de nagyon félek, mert volt párom függővé tett önmagától, így most kezdhetek saját életet kialakítani és munkát keresni, meg albérletet... szüleimhez nem mehetek sajnos, már meghaltak. :( Full egyedül maradtam... Tanácsok?
2010. máj. 10. 16:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha apuci adott pénzt Neked, akkor most itt az ideje, hogy leköss belőle egy albérletet. Ha nincs szakmád, tapasztalatod, akkor tanfolyamra se ártana menni. Nem szabadott volna belemenni ebbe a kényelmes életbe, mert most itt vagy a sz@rban. Ha nincs pénzed, akkor nem tudom mihez kezdj, keress egy másik apucit, jobb ötletem nincs.... Olyan helyen dolgozz, ahol nem kell szakképzettség. Takarítónő, mosogatólány.... például.
2010. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha 26 éves vagy és diplomás, akkor azért nem annyira tragikus a helyzet. A munkakeresést sürgősen el kell kezdeni, és első körben én körülnéznék a legközelebbi rokonoknál (gondolom, rokonod csak van) és barátok közt szállás ügyben. Az szüleid után semmit nem örököltél? Azzal a pénzzel is el lehetne kezdeni.

26 évesen nem vagy öreg, ha nem hagyod el magad, hanem küzdesz, minden rendeződni fog.

Azt meg, hogy egy pasi ennyire önállótlanná tegyen ne hagyd legközelebb!

2010. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
58%
Miért lett vége?
2010. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
49%

Látod , el kellett volna vetetni magad , aztán felezhetnétek:)


Egyébként keress munkát, bár az önéletrajzodban x év semmit tevés nem túl jól fog mutatni sajnos:S


De sok sikert neked.

2010. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%
aztaa de nagy arcok vagytok! diplomája van....csak el tud helyezkedni minimum egy érettségihez kötött munkahelyen!
2010. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%
Megtanulsz dolgozni...nyugi más is túlélte...ha szeretsz strandolni,mindjárt jelenkezhetsz úszómesternek,animátornak(utóbbihoz szállás is jár)közben meg kereshetsz jobb melót meg szállást.
2010. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
41%

Gyorsan keress másik apucit... :)

komolyra fordítva: a kezdet egyszerűbb lesz, mint hinnéd, a nehézségek ott kezdődnek, mikor ultrakezdőként a munkahelyeden mindenki téged ugráltat, nem vehetsz magadnak ruhát-ékszert-sminket-műkörmöt, mert első az albérlet.. Nem irigyellek! Nem hiszem, hogy képes leszel "leszállni" a földre...

2010. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
59%

"nem vehetsz magadnak ruhát-ékszert-sminket-műkörmöt"

basszus ez durva..ezért már érdemes öngyilkosnak lenni:-))))))

2010. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
79%
de mi a szakmád?
2010. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező kérdezett, mert bajban van. Az, hogy más még nem volt hasonló élethelyzetben, nem jelenti azt, hogy joga van kioktatni, kigúnyolni a kérdezőt. Gondolom, az élet más területén kisebb az illetők arca, ezért itt a neten kompenzálnak név nélkül.

A kérdezőnek annyit, hogy 26 évesen ne keseredj el, nem vagy még öreg. Én is 26 évesen kezdtem el dolgzni, mivel addig egyetemre jártam és külföldön is töltöttem egy évet. Semmi hátrányom nem volt belőle. Ma egy multinál vagyok logisztikai vezető, 36 évesen. Csak ne pánikolj, állj a saját lábadra és vedd számba, kikre számíthatsz most, hogy a párod már nincs melletted.

2010. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!